| Artikel | 152903 |
|---|---|
| Varumärke | AGB |
| Varumärkes-ID | B024020593 |
| Bredd produkt | 20 mm |
| Dörrhängning | Höger, Vänster |
| Höjd produkt | 59,2 mm |
| PlanVinklad | Plan |
| Plösmått | 4,1-5,1 mm |
| FärgYtbehandling | Svart |
| Varumärke/Fabrikat |
116,25 kr
🟡 Beställningsvara
Slutbleck till AGB Låshus Polaris 2XT och Revolution XT.
Egenskaper:
Artikelnummer: B024020593
108,75 kr
| Artikel | 152903 |
|---|---|
| Varumärke | AGB |
| Varumärkes-ID | B024020593 |
| Bredd produkt | 20 mm |
| Dörrhängning | Höger, Vänster |
| Höjd produkt | 59,2 mm |
| PlanVinklad | Plan |
| Plösmått | 4,1-5,1 mm |
| FärgYtbehandling | Svart |
| Varumärke/Fabrikat |
Vi använder cookies för statistik, anpassat innehåll och annonser.
Nödvändiga cookies behövs för grundläggande funktioner och kan inte stängas av.
Marknadsföringscookies används för att visa anpassade annonser.
Analytikcookies hjälper oss att förstå hur vår webbplats används.