| Article | 152903 |
|---|---|
| Trademark | General Terms and Conditions |
| Brand ID | B024020593 |
| Wide product | 20 mm |
| Door hanging | Right, Left |
| Elevated product | 59.2mm |
| Plan Angled | Plan |
| Tongue measure | 4.1-5.1mm |
| Color surface treatment | Black |
| Brand/Make |
35 kr