| Artikel | 152903 |
|---|---|
| Varemærke | Generelle vilkår og betingelser |
| Brand ID | B024020593 |
| Bredt produkt | 20 mm |
| Dør hængende | Højre venstre |
| Forhøjet produkt | 59,2 mm |
| Plan vinklet | Plan |
| Tungemål | 4,1-5,1 mm |
| Farve overfladebehandling | Sort |
| Mærke/fabrikat |
75 kr.