| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 4.4-14.6mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Maksimal blenderåpning | f/3.65 |
| Maks fokuslengde | 14.6 mm |
| Miljøsertifisering | REACH, RoHS |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/1.65 |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| CE-merking | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/66500 sekund |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.95 |
| Min fokuslengde | 4.4 mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0.11lux, 0lux |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 03155-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3086-V M30-serien, 4 MP vandalsikkert IP mini-domekamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Axis kuppelkameraerAXIS M3086-V M30-serien, 4 MP vandalsikkert IP mini-domekamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Varumärke: AXISKostnadseffektiv innendørs kuppel med 4 MP og 130° vidvinkel. WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
AI-analyse for deteksjon av personer og kjøretøy. Vandalsikkert (IK08), enkel installasjon med PoE.
Ideell for butikker og kontorer.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis kuppelkameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Varumärke: AXISEt kostnadseffektivt 4 MP kuppelkamera med avansert bildeteknologi som gir utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har innebygd AI-analyse for å identifisere personer og kjøretøy direkte i kameraet, samt lyd- og I/O-tilkoblinger for systemintegrasjon.
Med IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3086-V 4 MP innendørs minidomekamera med dyp læring
Varumärke: AXISKompakt innendørs kuppelkamera med dyp læringsanalyse. 4 MP, 130° vidvinkel, WDR og Lightfinder for godt bilde selv i dårlig lys. Innebygd AI for person- og kjøretøydeteksjon.
Vandalsikker (IK08), enkel installasjon med PoE. Ideell for smart overvåking med avansert analyse.
SKU: 02832-0015026,00 kr











