| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 3 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Diameter | 232 mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Funksjoner | Automatisk avfuktning, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Elektronisk bildstabilisering, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Kompensation för högdagrar (HLC), Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Farge | |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | HD |
| Inngangsspenning | 100V AC, 240V AC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 127.50 mm |
| Maksimal videooppløsning | 1280x720 |
| Blenderåpningen min | f/4.2 |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 30 ganger |
| Produktnavn | Q6074-E PTZ-nätverkskamera |
| Produkttype | nettverkskamera |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 3,75 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| CE-merking | JA |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/11000 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1/3 sekund |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 4,3 mm |
| Min. temperatur i drift | -50°C |
| Produktmodell | Q6074-E |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 01973-301 |
| Produsentens nettadresse | |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.264B (MPEG-4 del 10/AVC), H.264H (MPEG-4 del 10/AVC), H.264M (MPEG-4 del 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H del 2/HEVC) Hovedprofil, Motion JPEG, Zipstream |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
AXIS P3925-R P39-serien 2MP Transit Dome-kamera, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Varenummer: 01933-0016089,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domekamera, innendørs og utendørs, 10x zoom og fokusgjenkalling
Axis kuppelkameraerAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domekamera, innendørs og utendørs, 10x zoom og fokusgjenkalling
Varumärke: AXISAXIS M5526-E er et kompakt og rimelig PTZ-domekamera for både innendørs og utendørs bruk.
Den leverer skarp bildekvalitet på 4 MP og har en kraftig 10x optisk zoom som fanger detaljerte nærbilder på avstand.
Kameraet tilbyr kontinuerlig 360° panorering og rask autofokus som sikrer skarpe bilder i alle posisjoner.
Varenummer: 02768-00113914,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Varumärke: AXISEt kostnadseffektivt 4 MP kuppelkamera med avansert bildeteknologi som gir utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har innebygd AI-analyse for å identifisere personer og kjøretøy direkte i kameraet, samt lyd- og I/O-tilkoblinger for systemintegrasjon.
Med IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Axis kuppelkameraerAXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE er et avansert 360° panoramakamera med to 2 MP-sensorer og 2,5x optisk zoom.
Med 360° IR-belysning, Lightfinder-teknologi og AI-analyse på begge sensorene gir den komplett overvåking med eksepsjonell bildekvalitet. IP67-beskyttelse for utendørs bruk.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02815-0019885,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02816-00111204,00 kr















