| Artikkel | 152903 |
|---|---|
| Varemerke | Generelle vilkår og betingelser |
| Merke-ID | B024020593 |
| Bredt produkt | 20 mm |
| Dør hengende | Høyre venstre |
| Forhøyet produkt | 59,2 mm |
| Plan Vinklet | Plan |
| Tungemål | 4,1–5,1 mm |
| Farge overflatebehandling | Svart |
| Merke/merke |








