| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Średnica | 232 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Automatyczne osuszanie, Szeroki zakres dynamiki, Dzień/Noc, Elektroniczna stabilizacja obrazu, Szyfrowanie HTTPS, Zapobieganie włamaniom, Kompensacja jasnych punktów (HLC), Ochrona hasłem, Maskowanie prywatności, PTZ, Balans bieli |
| Farba | |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Wysoka rozdzielczość |
| Napięcie wejściowe | 100 V prądu przemiennego, 240 V prądu przemiennego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,6 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 127,50 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Moja przysłona | f/4.2 |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 30x |
| Nazwa produktu | Kamera sieciowa PTZ Q6074-E |
| Typ produktu | kamera sieciowa |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 3,75 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/11000 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/3 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -50°C |
| Model produktu | Q6074-E |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 01973-301 |
| Adres internetowy producenta | |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.264B (MPEG-4 część 10/AVC), H.264H (MPEG-4 część 10/AVC), H.264M (MPEG-4 część 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H część 2/HEVC) Profil główny, Motion JPEG, Zipstream |
| Marka/marka |
Kamera zewnętrzna IP AXIS M4227-LVE serii M42 o rozdzielczości 5 MP, WDR, zoptymalizowany podczerwień, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02815-001
10 859 kr