| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ogniskowa | 3-6 mm |
| Współczynnik kształtu | Mini kupol |
| Funkcje | Aktivt larm för sabotage, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Inbyggd infraröd belysningsarmatur, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring |
| Farba | |
| HDMI | TAK |
| Zrównoważony rozwój | Vandalresistent |
| Wysokość | 8 cm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP42 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wnętrz |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 6 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2304x1728 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Typ montażu | Takmontering, Väggfäste |
| Noktowizor | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M4216-LV |
| Seria produktów | M42 |
| Typ produktu | Fasta kupolkameror |
| Pole widzenia | Horisontell, Vertikal |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Waga | 0.47kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Bländare | f/1.9-2.7 |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Max effektförbrukning | 10W |
| Moja długość ogniskowania | 3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Minneskort som stöds | TAK |
| Model produktu | M4216-LV |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Stödda nätverksprotokoll | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02113-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | KH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
Kamera kopułkowa IP AXIS M4216-LV serii M42 WDR 4MP z obiektywem zmiennoogniskowym 3-6 mm i podczerwienią 20 Mpix, biała
Dostawa zwykle 2-4 dni
Kamera kopułkowa IP AXIS M4216-LV serii M42, WDR 4MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, IR 20M, kolor biały
Numer artykułu: 02113-001
GTIN: 7331021072817
6882,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
AXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Kamera kopułkowa AXIS P3925-R serii P39 o rozdzielczości 2 MP, do transportu, z obiektywem stałoogniskowym 2,8 mm, opakowanie 10 szt.
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3275-LVE 2MP Dome-kamera för utomhusbruk med AI Analytics, 10 mm objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3275-LVE 2MP Dome-kamera för utomhusbruk med AI Analytics, 10 mm objektiv
Kamera kopułkowa zewnętrzna AXIS P3275-LVE 2MP z analizą AI, obiektyw 10 mm
SKU: 03150-00110598,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Varumärke: AXISEkonomiczna kamera kopułkowa 4 MP z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zapewniającą doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera ma wbudowaną analizę AI do identyfikacji osób i pojazdów bezpośrednio w kamerze, a także złącza audio i I / O do integracji systemu.
Z IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
AXIS M4227-LVE M42 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP, WDR, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
SKU: 02815-0019885,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3628-VE serii Q36, 8 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP66, kolor biały
SKU: 02617-00122537,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P4705-PLVE P47 Series, wielosensorowa panoramiczna kamera kopułkowa IP 2x2 MP Zipstream 360° z 2,5-krotnym zoomem optycznym, obiektyw zmiennoogniskowy 3,26-8,12 mm, IP67
Kamery kopułkowe AxisAXIS P4705-PLVE P47 Series, wielosensorowa panoramiczna kamera kopułkowa IP 2x2 MP Zipstream 360° z 2,5-krotnym zoomem optycznym, obiektyw zmiennoogniskowy 3,26-8,12 mm, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE to zaawansowana kamera panoramiczna 360° z dwoma czujnikami 2 MP i 2,5-krotnym zoomem optycznym.
Dzięki podświetleniu IR 360°, technologii Lightfinder i analizie AI na obu czujnikach, zapewnia pełny nadzór z wyjątkową jakością obrazu. Stopień ochrony IP67 do użytku na zewnątrz.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS F4105-LRE Diskret IP-kupolkamera i F-serien, 2,8 mm objektiv, IR 10M, IP67, vit, 8-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS F4105-LRE Diskret IP-kupolkamera i F-serien, 2,8 mm objektiv, IR 10M, IP67, vit, 8-pack
AXIS F4105-LRE seria F, dyskretna kamera kopułkowa IP, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, kolor biały, opakowanie 8 szt.
SKU: 02364-02133694,00 kr















