| Forbindelsesteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrænset garanti | 5 år |
| Billedsensortype | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Certificeringer | CISPR 24, CISPR 35, EAC, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brændvidde | 3,2 mm |
| Formfaktor | Kugle |
| Funktioner | Aktivt larm för sabotage, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Inbyggd infraröd belysningsarmatur, Rörelsedetektering |
| Farve | |
| Bæredygtighed | Dammtät, Stötdämpande, Vattentät |
| Indtrængningsbeskyttelsesklassificering | IP66, IP67 |
| IndendørsUdendørs | Uden for |
| Optagelsesformat | Fuld HD |
| Kategori | Videoovervågning |
| Lagringstype | Hukommelseskort |
| Linse type | Fast |
| Maksimal brændvidde | 2.80 mm |
| Maksimal opløsning | 1280x720 |
| Maksimal videoopløsning | 1920 x 1080 |
| Miljøcertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK08 |
| Monteringstype | Fäste för konsol, Takmontering, Väggfäste |
| Nattesyn | JA |
| Nattesynstype | Infraröd |
| Netværk RJ-45 | JA |
| Produktgruppe | M |
| Produktnavn | AXIS M2035-LE Svart |
| Produktserie | M20 |
| Produkttype | Fasta kameror |
| Synsfelt | Horisontell, Vertikal |
| TAA-kompatibel | ingen |
| Ægte opløsning | 2 MP |
| Videoopløsning | 1280x720 |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| Bländare | f/1.4 |
| Certificering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjernbetjening | JA |
| Klassificering af stødbeskyttelse | IK08 |
| Linse inkluderet | JA |
| Længste lukkertid | 1/5 sekund |
| Maksimal billedhastighed | 30 fps |
| Max effektförbrukning | 13W |
| Maks. luftfugtighed under drift | 1 |
| Min brændvidde | 2,8 mm |
| Min. driftstemperatur | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Minneskort som stöds | JA |
| Produktmodel | M2035-LE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm via Ethernet (PoE) | JA |
| Stödda nätverksprotokoll | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis Communications |
| Producentens varenummer | 02131-001 |
| Producentens hjemmesideadresse | |
| Fremstillingsland | TH |
| Varemærke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm fast linse, IR 20M, IP67, sort
🟡 Lavet på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm fast linse, IR 20M, IP67, sort
Varenummer: 02131-001
GTIN: 7331021073043
5000,00 kr.
Relaterede varer
-
Axis bullet-kameraer
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm linse, IR 20M, IP67, hvid
Axis bullet-kameraerAXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm linse, IR 20M, IP67, hvid
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med Deep Learning, 3,2 mm linse, IR 20M, IP67, hvid
Varenummer: 02124-0015026,00 kr. -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream Eksplosionssikkert IP Bullet Kamera, 6-13mm Varifokal Linse, IR 40M, IP67, Sort
Axis bullet-kameraerAXIS P1468-XLE 8MP Zipstream Eksplosionssikkert IP Bullet Kamera, 6-13mm Varifokal Linse, IR 40M, IP67, Sort
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream Eksplosionssikkert IP Bullet Kamera, 6-13mm Varifokal Linse, IR 40M, IP67, Sort
Varenummer: 02534-00139784,00 kr. -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP udendørs IP-kamera, 3-9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Axis bullet-kameraerAXIS P1475-LE P14-serien 2MP udendørs IP-kamera, 3-9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP udendørs bullet IP-kamera, 3-9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Varenummer: 03181-0019271,00 kr. -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1465-LE P14-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvid
Axis bullet-kameraerAXIS P1465-LE P14-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvid
AXIS P1465-LE P14-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvid
Varenummer: 02339-0019885,00 kr. -
Axis bullet-kameraer
AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
Axis bullet-kameraerAXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
Varenummer: 02870-00179187,00 kr. -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2-12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Axis bullet-kameraerAXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2-12,9 mm varifokal linse, IP67 (erstatter P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE P14-serien, Zipstream IP Bullet-kamera, 6,2-12,9 mm variabelt brændviddeobjektiv, IP67 (erstatter P1448-LE)
Varenummer: 02342-00113914,00 kr.
















