| Begrænset garanti | 5 år |
|---|---|
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brændvidde | 3.4-9.8mm |
| Indtrængningsbeskyttelsesklassificering | IP66 |
| Kategori | Videoovervågning |
| Linse type | Varifokal |
| Maksimal brændvidde | 9.8 mm |
| Produktserie | P32 |
| Ægte opløsning | 2 MP |
| Klassificering af stødbeskyttelse | IK10 |
| Linse inkluderet | JA |
| Maksimal billedhastighed | 60 fps |
| Min brændvidde | 3.4 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Producentens varenummer | 02981-001 |
| Varemærke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
Relaterede varer
-
Axis dome-kameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2MP Zipstream IP Dome-kamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis dome-kameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2MP Zipstream IP Dome-kamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer fremragende billedkvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse til udendørs brug og indbygget cybersikkerhed.
VARENUMMER: 02371-0017811,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS M3086-V 4MP indendørs mini-dome-kamera med dyb læring
Varumärke: AXISKompakt indendørs dome med deep learning-analyse. 4MP, 130° vidvinkel, WDR og Lightfinder for godt billede selv i svagt lys. Indbygget AI til person- og køretøjsregistrering.
Vandalsikker (IK08), nem installation med PoE. Ideel til smart overvågning med avanceret analyse.
VARENUMMER: 02832-0015026,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP udendørs IP-kamera, WDR, optimeret IR, 3,2-7,2 mm variabel brændvidde
Axis dome-kameraerAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP udendørs IP-kamera, WDR, optimeret IR, 3,2-7,2 mm variabel brændvidde
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP udendørs dome IP-kamera, WDR, optimeret IR, 3,2-7,2 mm variabelt brændviddeobjektiv
Varenummer: 02816-00111204,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Axis dome-kameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs dome IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS M4218-LV 8MP Dome-kamera, 3,5-6,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, optimeret IR, DLPU, hvid
Axis dome-kameraerAXIS M4218-LV 8MP Dome-kamera, 3,5-6,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, optimeret IR, DLPU, hvid
AXIS M4218-LV 8MP Dome-kamera, 3,5-6,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, optimeret IR, DLPU, hvid
Varenummer: 02679-0017413,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 4,3-8,6 mm variabelt brændviddeobjektiv IP66 hvid
Axis dome-kameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 4,3-8,6 mm variabelt brændviddeobjektiv IP66 hvid
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3-8,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, IP66, hvid
Varenummer: 02616-00118464,00 kr.















