| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Polttoväli | 6,2–12,9 mm |
| Muototekijä | Kupol |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalresistent |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP6K9K |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Luokka | Videovalvonta |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin tarkennuspituus | 12.90 mm |
| Suurin videon resoluutio | 3840x2160 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 60529 IP68, IEC/EN 60529 IP69, IEC/EN 62262 IK11, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Asennustyyppi | Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa, Rörledningsfäste |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 2 kertaa |
| Tuoteryhmä | Q |
| Tuotteen nimi | AXIS Q3538-SLVE KUPOLKAMERA |
| Tuotesarja | Q35 |
| Tuotetyyppi | Fasta kupolkameror |
| Näkökenttä | Horisontell, Vertikal |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 8 MP |
| Maksimi käyttölämpötila | 55°C |
| Bländare | f/1.6-2.9 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10+ |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Minun keskittymispituuteni | 6.2mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -50°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0 luksia |
| Minneskort som stöds | KYLLÄ |
| Tuotemalli | Q3538-SLVE |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Stödda nätverksprotokoll | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02463-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | PL |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP Dome-kamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP66 (ersätter Q3517-SLVE)
🟡 Valmistettu tilauksesta - Toimitusaika vaihtelee
AXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
Tuotenumero: 02463-001
GTIN-koodi: 7331021077812
23864,00 kr
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS P4705-PLVE P47-sarja, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optinen zoom monisensorinen IP-panoraamakupukamera, 3,26-8,12 mm:n monitarkennusobjektiivi, IP67 - suojausluokka
Axis-kupukameratAXIS P4705-PLVE P47-sarja, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optinen zoom monisensorinen IP-panoraamakupukamera, 3,26-8,12 mm:n monitarkennusobjektiivi, IP67 - suojausluokka
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE on edistyksellinen 360° panoraamakamera, jossa on kaksi 2 megapikselin kennoa ja 2,5-kertainen optinen zoom.
360° IR-valaistus, Lightfinder-teknologia ja AI-analyysi molemmissa sensoreissa takaavat täydellisen valvonnan poikkeuksellisella kuvanlaadulla. IP67-suojaus ulkokäyttöön.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3215-LVE M32-sarja, 2MP Zipstream IP-kuppikamera DLPU:lla, 2,8 mm kiinteä objektiivi, IR 30M, IP66 (korvaa M3205-LVE)
Axis-kupukameratAXIS M3215-LVE M32-sarja, 2MP Zipstream IP-kuppikamera DLPU:lla, 2,8 mm kiinteä objektiivi, IR 30M, IP66 (korvaa M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR ja OptimisedIR 30 metrin IR-valaistuksella takaavat erinomaisen kuvanlaadun kaikissa valaistusolosuhteissa. Kamerassa on IP66-suojaus ulkokäyttöä varten ja sisäänrakennettu kyberturvallisuus.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis-kupukameratAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36 -sarja, 4MP Zipstream IP -kupukamera, 4,3–8,6 mm:n varifokaalobjektiivi, IP66, valkoinen
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M5526-E 50 Hz:n 4 megapikselin PTZ-kupukamera, sisä- ja ulkokäyttöön, 10-kertainen zoom ja tarkennuksen palautus
Axis-kupukameratAXIS M5526-E 50 Hz:n 4 megapikselin PTZ-kupukamera, sisä- ja ulkokäyttöön, 10-kertainen zoom ja tarkennuksen palautus
Varumärke: AXISAXIS M5526-E on kompakti ja edullinen PTZ-kupukamera sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Se tarjoaa terävän kuvanlaadun 4 megapikselin resoluutiolla ja siinä on tehokas 10-kertainen optinen zoom, joka tallentaa yksityiskohtaisia lähikuvia kaukaa.
Kamera tarjoaa jatkuvan 360° panoroinnin ja nopean automaattitarkennuksen, jotka takaavat terävät kuvat jokaisessa asennossa.
Tuotenumero: 02768-00113914,00 kr
















