| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 3 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Halkaisija | 232 mm |
| Muototekijä | Kupol |
| Toiminnot | Automatisk avfuktning, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Elektronisk bildstabilisering, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Kompensation för högdagrar (HLC), Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Maali | |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP67 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tallennusmuoto | HD |
| Tulojännite | 100V AC, 240V AC |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.6 |
| Suurin tarkennuspituus | 127.50 mm |
| Suurin videon resoluutio | 1280x720 |
| Aukon | f/4.2 |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 30 kertaa |
| Tuotteen nimi | Q6074-E PTZ-nätverkskamera |
| Tuotetyyppi | verkkokamera |
| Näkökenttä | Horisontell, Vertikal |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 3,75 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| CE-merkintä | KYLLÄ |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK10 |
| Nopein suljinnopeus | 1/11000 sekund |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 1/3 sekund |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 4,3 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -50°C |
| Tuotemalli | Q6074-E |
| RoHS-yhteensopiva | Yhteensopiva |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 01973-301 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.264B (MPEG-4 osa 10/AVC), H.264H (MPEG-4 osa 10/AVC), H.264M (MPEG-4 osa 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H osa 2/HEVC) Pääprofiili, Motion JPEG, Zipstream |
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS M4318-PLVE M43 -sarja, 12 megapikselin IP-minikupukamera panoraamanäkymällä ulkokäyttöön
Axis-kupukameratAXIS M4318-PLVE M43 -sarja, 12 megapikselin IP-minikupukamera panoraamanäkymällä ulkokäyttöön
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP:n panoraama-minikupoli
Ulkokäyttöön tarkoitettu kamera 360° näkymällä ja 12 megapikselin kennolla.
Sisäänrakennettu infrapunavalaistus yönäköön, syväoppimisanalyysi henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
IP66/IK10-suojattu, PoE-virtalähde.
Täydellinen edistyneeseen ulkovalvontaan.
Tuotenumero: 02511-00111924,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M5526-E 50 Hz:n 4 megapikselin PTZ-kupukamera, sisä- ja ulkokäyttöön, 10-kertainen zoom ja tarkennuksen palautus
Axis-kupukameratAXIS M5526-E 50 Hz:n 4 megapikselin PTZ-kupukamera, sisä- ja ulkokäyttöön, 10-kertainen zoom ja tarkennuksen palautus
Varumärke: AXISAXIS M5526-E on kompakti ja edullinen PTZ-kupukamera sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Se tarjoaa terävän kuvanlaadun 4 megapikselin resoluutiolla ja siinä on tehokas 10-kertainen optinen zoom, joka tallentaa yksityiskohtaisia lähikuvia kaukaa.
Kamera tarjoaa jatkuvan 360° panoroinnin ja nopean automaattitarkennuksen, jotka takaavat terävät kuvat jokaisessa asennossa.
Tuotenumero: 02768-00113914,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3086-V 4 megapikselin sisäinen minikuppikamera, jossa on syväoppiminen
Varumärke: AXISKompakti sisäkuvakupu, jossa on syväoppiva analytiikka. 4MP, 130° laajakulma, WDR ja Lightfinder hyvään kuvaan myös hämärässä. Sisäänrakennettu tekoäly henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistusta varten.
Ilkivallankestävä (IK08), helppo asennus PoE:n avulla. Ihanteellinen älykkääseen valvontaan, jossa on kehittynyt analytiikka.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Axis-kupukameratAXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Varumärke: AXISKompakti sisäkupolikamera, jossa on 3–6 mm:n varifokaalobjektiivi ja etäzoom/tarkennus. 4 megapikselin kenno, jossa on WDR ja Lightfinder, laadukkaita kuvia kaikissa valaistusolosuhteissa.
Sisäänrakennettu tekoälyprosessori syväoppimiseen ja henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
HDMI-lähtö paikalliseen kuvannäyttöön, IP42/IK08-suojausluokka. Täydellinen kauppoihin, toimistoihin ja julkisiin tiloihin.
Tuotenumero: 02112-0016352,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
Axis-kupukameratAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
AXIS P3905-R Mk III P39 -sarja, 2MP Zipstream IP-kupukamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, M12, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
SKU: 02671-02153990,00 kr













