| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Ogniskowa | 3-8 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, Detektering av fordon, Detektering av ljud, Detektering av människor, Inbyggd mikrofon, Larm för sabotage, Rörelsedetektering, Röstdetektering, Smart objektdetektering, Stream med flera vyer, Videohanteringssystem |
| Farba | |
| Rodzaj opakowania | Skrzynka |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Wbudowany mikrofon | TAK |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP44 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wnętrz |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Minneskort, Moln |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1.3 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 8 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2592x1944 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP44, IEC/EN 62262 IK08 |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Typ montażu | Fäste för gruppbox, Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa, Takmontering, Väggfäste |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 3x |
| Zawartość opakowania | Extra packning för kabel, Extra skruvpackningar, Installationsguide, kamera, Nyckel för autentisering av ägare, TORX TR20 bits |
| Grupa produktów | Q |
| Nazwa produktu | AXIS Q9307-LV |
| Seria produktów | Q93 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 5MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 1,25 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Otwór | f/1.3 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/33500 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/5 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 9W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.85 |
| Moja długość ogniskowania | 3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 40 metrów |
| Model produktu | Q9307-LV |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02487-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
| Marka/marka |
Kamera IP AXIS M3905-R 2MP Zipstream z wbudowaną matrycą, obiektyw 3,6 mm, IP67, biała, opakowanie 10 szt.
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02501-021
48 171 kr