| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | RGB CMOS |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | 3D-brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 |
| Binnen Buiten | Binnen, buiten |
| Ingangsspanning | 20V DC, 28V DC |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 4 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 47 mm |
| Maximale videoresolutie | 2668x1512 |
| Mijn opening | f/3 |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 10x |
| Productnaam | M5526-E PTZ-kamera |
| Productserie | M55 |
| Soort product | netwerkcamera |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| Echte resolutie | 4MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 1 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50°C |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK09 |
| Snelste sluitertijd | 1/27000 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 0,2 sekunder |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,7 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -20°C |
| Minimale verlichting | 0.01lux, 0.25lux |
| Productmodel | M5526-E |
| RoHS-conform | Buiten bereik |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02768-021 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.264B (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264H (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Deel 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Deel 2/HEVC) Main Profile, Motion JPEG, Zipstream |
AXIS M5526-E 4MP PTZ-kamera för inomhus- och utomhusbruk med 10x zoom och fokusåterkallning
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS M5526-E 4MP PTZ-camera voor binnen en buiten met 10x zoom en focusherstel
Artikelnummer: 02768-021
GTIN: 7331021088382
55393,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
Axis dome camera'sAXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-buitencamera, WDR, geoptimaliseerde IR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
AXIS M4227-LVE M42-serie 5MP IP-domecamera voor buiten, WDR, OptimizedIR, 3,2-7,2 mm varifocale lens
SKU: 02815-0019885,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Axis dome camera'sAXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE is een geavanceerde 360° panoramische camera met dubbele 2MP sensoren en 2,5x optische zoom.
Met 360° IR-verlichting, Lightfinder-technologie en AI-analyse op beide sensoren biedt het volledige bewaking met uitzonderlijke beeldkwaliteit. IP67-bescherming voor gebruik buitenshuis.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Axis dome camera'sAXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Varumärke: AXISKosteneffectieve koepel voor binnen met 4MP en 130° groothoek. WDR en Lightfinder voor goed beeld in alle lichtomstandigheden.
AI-analyse voor detectie van personen en voertuigen. Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE.
Ideaal voor winkels en kantoren.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr














