| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | Niet bekendgemaakt |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Diameter | 184 mm |
| Brandpuntsafstand | 6,2-12,9 mm |
| Vormfactor | Kupol |
| Functies | 3D digital brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Detektering av buller, Detektering av fordon, Detektering av korslinjer, Detektering av människor, Kompensation för högdagrar (HLC), Kompensation för motljus (BLC), Lösenordsskydd, Rörelsedetektering, Spegel |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Stöttålig, Vandalresistent, Vibrationstålig, Väderbeständighet |
| Hoogte | 141 mm |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP6K9K |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | 4K |
| Ingangsspanning | 12V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Hoeveelheid | 1 |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.6 |
| Max. focuslengte | 12.90 mm |
| Maximale videoresolutie | 3840x2160 |
| Milieucertificering | REACH, RoHS |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Mijn opening | f/2.9 |
| Montage type | Montering i kopplingsdosa |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | IR-korrigerad |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 2x |
| Pakketinhoud | Q3628-VE Dome CameraInstallationsguideKabeladapterRESISTORX TR20 skruvbitTerminalblockkontakterKontaktskyddKabelpackningÄgarautentiseringsnyckel |
| Productnaam | Q3628-VE kupolkamera |
| Productserie | Q36 |
| Soort product | Dome-kameror |
| Gezichtsveld | Horisontell, Vertikal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 8MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 2.1kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 55°C |
| Aantal sensoren | 1 |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK10 |
| Snelste sluitertijd | 1/66500 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 2 sekunder |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 6.2mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -50°C |
| Minimale verlichting | 0.07 Lux |
| Productmodel | Q3628-VE |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02617-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS Q3628-VE Q36-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IP66, wit
Artikelnummer: 02617-001
GTIN: 7331021080140
22537,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Axis dome camera'sAXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE is een geavanceerde 360° panoramische camera met dubbele 2MP sensoren en 2,5x optische zoom.
Met 360° IR-verlichting, Lightfinder-technologie en AI-analyse op beide sensoren biedt het volledige bewaking met uitzonderlijke beeldkwaliteit. IP67-bescherming voor gebruik buitenshuis.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Axis dome camera'sAXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Varumärke: AXISCompacte indoor domecamera met 3-6mm varifocale lens en zoom-/focusfunctie op afstand. 4MP-sensor met WDR en Lightfinder voor goede beelden in alle lichtomstandigheden.
Ingebouwde AI-processor voor diepgaande leeranalyse met detectie van personen en voertuigen.
HDMI-uitgang voor lokale beeldweergave, IP42/IK08-beschermd. Perfect voor winkels, kantoren en openbare ruimtes.
SKU: 02112-0016352,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Axis dome camera'sAXIS M3086-V M30 serie, 4MP vandalismebestendige IP mini dome camera met zipstream, 2,4mm vaste lens, IP42
Varumärke: AXISKosteneffectieve koepel voor binnen met 4MP en 130° groothoek. WDR en Lightfinder voor goed beeld in alle lichtomstandigheden.
AI-analyse voor detectie van personen en voertuigen. Vandalismebestendig (IK08), eenvoudige installatie met PoE.
Ideaal voor winkels en kantoren.
SKU: 02374-0014892,00 kr














