| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 3 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Certificeringen | EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brandpuntsafstand | 3-8 mm |
| Vormfactor | Koepel |
| Functies | Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, Detektering av fordon, Detektering av ljud, Detektering av människor, Inbyggd mikrofon, Larm för sabotage, Rörelsedetektering, Röstdetektering, Smart objektdetektering, Stream med flera vyer, Videohanteringssystem |
| Verf | |
| Verpakkingstype | Låda |
| Duurzaamheid | Vandalismebestendig |
| Ingebouwde microfoon | JA |
| Bescherming tegen binnendringen | IP44 |
| Binnen Buiten | Binnen |
| Ingangsspanning | 12V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Minneskort, Moln |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.3 |
| Max. focuslengte | 8 mm |
| Maximale resolutie | 1280x720 |
| Maximale videoresolutie | 2592x1944 |
| Milieucertificering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP44, IEC/EN 62262 IK08 |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Montage type | Fäste för gruppbox, Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa, Takmontering, Väggfäste |
| Nachtzicht | JA |
| Nachtzicht type | Infrarood |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 3x |
| Pakketinhoud | Extra packning för kabel, Extra skruvpackningar, Installationsguide, kamera, Nyckel för autentisering av ägare, TORX TR20 bits |
| Productgroep | Q |
| Productnaam | AXIS Q9307-LV |
| Productserie | Q93 |
| Soort product | Vaste domecamera's |
| Gezichtsveld | Horizontaal, verticaal |
| TAA-compatibel | JA |
| Echte resolutie | 5MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40°C |
| Opening | f/1.3 |
| Certificering en normen | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Service op afstand | JA |
| Schokbeschermingsclassificatie | IK08 |
| Snelste sluitertijd | 1/33500 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1/5 sekund |
| Maximale framerate | 30 fps |
| Maximaal stroomverbruik | 9W |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 0.85 |
| Mijn focuslengte | 3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | 0°C |
| Minimale verlichting | 0 lux |
| Ondersteunde geheugenkaarten | JA |
| Nachtzichtafstand | 40 m |
| Productmodel | Q9307-LV |
| RoHS-conform | Verenigbaar |
| Power over Ethernet (PoE) | JA |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 02487-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Land van vervaardiging | PL |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS Q9307-LV IP-domecamera met multisensor, multimegapixel en 180° overzichtsfunctie
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS Q9307-LV 02487-001 Multisensor IP-domecamera, meerdere megapixels, 180° overzicht
Artikelnummer: 02487-001
GTIN: 7331021078291
19884,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis dome camera's
AXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
Axis dome camera'sAXIS-P3925-R P39-serie 2MP doorloopdomecamera, 2,8 mm vaste lens, verpakking van 10 stuks
AXIS P3925-R P39-serie 2MP transit dome camera, 2,8mm vaste lens, 10 stuks
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Axis dome camera'sAXIS M4216-V M42-serie 4MP Zipstream IP-domecamera met 3-6mm varifocale lens, IP42-classificatie, wit
Varumärke: AXISCompacte indoor domecamera met 3-6mm varifocale lens en zoom-/focusfunctie op afstand. 4MP-sensor met WDR en Lightfinder voor goede beelden in alle lichtomstandigheden.
Ingebouwde AI-processor voor diepgaande leeranalyse met detectie van personen en voertuigen.
HDMI-uitgang voor lokale beeldweergave, IP42/IK08-beschermd. Perfect voor winkels, kantoren en openbare ruimtes.
SKU: 02112-0016352,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Axis dome camera'sAXIS M3216-LVE M32 Serie, 4MP Zipstream IP Dome Camera, 2,9mm Vaste Lens, IR 30M, IP66, Wit
Varumärke: AXISEen kosteneffectieve 4MP domecamera met geavanceerde beeldverwerkingstechnologie voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden.
De camera heeft ingebouwde AI-analyse om mensen en voertuigen direct in de camera te identificeren, en audio- en I/O-aansluitingen voor systeemintegratie.
Met IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS M3215-LVE M32 serie, 2MP Zipstream IP Dome camera met DLPU, 2.8mm vaste lens, IR 30M, IP66 (vervangt M3205-LVE)
Axis dome camera'sAXIS M3215-LVE M32 serie, 2MP Zipstream IP Dome camera met DLPU, 2.8mm vaste lens, IR 30M, IP66 (vervangt M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR en OptimisedIR met 30 meter IR-verlichting zorgen voor een uitstekende beeldkwaliteit in alle lichtomstandigheden. De camera heeft IP66-bescherming voor buitengebruik en ingebouwde cyberbeveiliging.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Axis dome camera'sAXIS P4705-PLVE P47 Serie, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optische zoom Multisensor IP Panoramic Dome Camera, 3,26-8,12mm Varifocale Lens, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE is een geavanceerde 360° panoramische camera met dubbele 2MP sensoren en 2,5x optische zoom.
Met 360° IR-verlichting, Lightfinder-technologie en AI-analyse op beide sensoren biedt het volledige bewaking met uitzonderlijke beeldkwaliteit. IP67-bescherming voor gebruik buitenshuis.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis dome camera's
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
Axis dome camera'sAXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serie, 8MP Zipstream IP-domecamera met Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifocale lens, IR 40M, IP66 (vervangt Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr













