| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | ECE R10 rev.06, EN 50121-3-2, EN 50121-4, EN 50498, EN 55032 Class B, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-3(B)/NMB-3(B), IEC 62236-4, KS C 9832 Class B, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class B, VCCI Class B |
| Diameter | 112 mm |
| Dybde | 83.8 mm |
| Brennvidde | 2,8 mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Funksjoner | Avtagbart IR-avskärningsfilter, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Region av intresse, Robust konstruktion, Rörelsedetektering, Videohanteringssystem |
| Farge | |
| Emballasjetype | Bulk |
| Bærekraft | Stöttålig, Vandalresistent, Vattenavvisande, Vibrationstålig |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67, IP6K9K |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | Full HD |
| Kategori | Videoovervåking |
| Mengde | 8 |
| Objektivfatningstype | M12 |
| Linsetype | Nesten |
| Maksimal blenderåpning | f/2 |
| Maks fokuslengde | 2.80 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 1920 x 1200 |
| Miljøsertifisering | EN 50155 Class OT4/ST2 (2007: Class TX), IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-64, IEC 60721-3-5 Class 5M3 (Vibration, Shock), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X |
| Monteringstype | Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Pakkeinnhold | F4105-LRE kupolsensor Installationshandbok Linsverktyg |
| Produktgruppe | F |
| Produktnavn | AXEL F4105-LRE BULK 8 ST |
| Produktserie | F |
| Produkttype | Sensorenheter |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 590g |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Antal IR-lampor | 2 |
| Blenderåpning | f/2.0 |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 2,8 mm |
| Min. temperatur i drift | -30°C |
| Minimumsbelysning | 0.3 lux |
| Nattsynsavstand | 10 m |
| Produktmodell | F4105-LRE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02364-021 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | TW |
| Varemerke | Axis Communications |
AXIS F4105-LRE diskret IP-domekamera i F-serien, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS F4105-LRE F-serien, diskret IP-domekamera, 2,8 mm linse, IR 10M, IP67, hvit, 8-pakning
Varenummer: 02364-021
GTIN: 7331021081345
33694,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M3216-LVE M32-serien, 4 MP Zipstream IP-kuppelkamera, 2,9 mm fast objektiv, IR 30M, IP66, hvit
Varumärke: AXISEt kostnadseffektivt 4 MP kuppelkamera med avansert bildeteknologi som gir utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har innebygd AI-analyse for å identifisere personer og kjøretøy direkte i kameraet, samt lyd- og I/O-tilkoblinger for systemintegrasjon.
Med IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS-P3925-R P39-serien 2 MP gjennomgangskamera med dome, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
AXIS P3925-R P39-serien 2MP Transit Dome-kamera, 2,8 mm fast linse, 10-pakning
Varenummer: 01933-0016089,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02815-0019885,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domekamera, innendørs og utendørs, 10x zoom og fokusgjenkalling
Axis kuppelkameraerAXIS M5526-E 50 Hz 4MP PTZ-domekamera, innendørs og utendørs, 10x zoom og fokusgjenkalling
Varumärke: AXISAXIS M5526-E er et kompakt og rimelig PTZ-domekamera for både innendørs og utendørs bruk.
Den leverer skarp bildekvalitet på 4 MP og har en kraftig 10x optisk zoom som fanger detaljerte nærbilder på avstand.
Kameraet tilbyr kontinuerlig 360° panorering og rask autofokus som sikrer skarpe bilder i alle posisjoner.
Varenummer: 02768-00113914,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis kuppelkameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr















