| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | Ikke opplyst |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A |
| Diameter | 132 mm |
| Brennvidde | 6,2–12,9 mm |
| Formfaktor | Kule |
| Funksjoner | Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Detektering av fordon, Detektering av ljud, Detektering av människor, Detektering av stötar, Inbyggd IR LED, PTZ, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring, Videohanteringssystem |
| Farge | |
| Bærekraft | Stötdämpande, Väderbeständighet |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP67 |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Opptaksformat | 4K |
| Inngangsspenning | 28V likestrøm |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minnekort |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.6 |
| Maks fokuslengde | 12.90 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 3840 x 2160 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, ISO 21207 (Method B), NEMA 250 Type 4X |
| Miljøvennlig | JA |
| Blenderåpningen min | f/2.9 |
| Monteringstype | Hörnmontering, Rörledningsfäste, Stolpmontering |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Produktgruppe | P |
| Produktnavn | AXIS P1468-XLE |
| Produktserie | P14 |
| Produkttype | Explosionsskyddade kameror |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 1,3 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 60°C |
| Blenderåpning | f/1.6-2.9 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Raskeste lukkertid | 1/66500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 2 sekunder |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Maksimalt strømforbruk | 13W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 1 |
| Min fokuslengde | 6.2mm |
| Min. temperatur i drift | -40°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| Produktmodell | P1468-XLE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02534-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.264B, H.264B (MPEG-4 Part 10/AVC), H.264H, H.264H (MPEG-4 Part 10/AVC), H.264M, H.264M (MPEG-4 Part 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Part 2/HEVC), H.265B, H.265H, H.265M, Motion JPEG, Zipstream |
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokal linse, IR 40M, IP67, svart
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream eksplosjonssikkert IP-kulekamera, 6–13 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP67, svart
Varenummer: 02534-001
GTIN: 7331021079106
39784,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis bullet-kameraer
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med dyp læring, 3,2 mm linse, IR 20M, IP67, hvit
Axis bullet-kameraerAXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med dyp læring, 3,2 mm linse, IR 20M, IP67, hvit
AXIS M2035-LE M20-serien, 2MP Zipstream IP Bullet-kamera med dyp læring, 3,2 mm linse, IR 20M, IP67, hvit
Varenummer: 02124-0015026,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 3-9 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Axis bullet-kameraerAXIS P1475-LE P14-serien 2MP IP-kamera för utomhusbruk, 3-9 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P1475-LE P14-serien 2MP utendørs bullet IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
SKU: 03181-0019271,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS Q1785 Explosionsskyddad serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifokallins 32 x optisk zoom IP Bullet Camera
Axis bullet-kameraerAXIS Q1785 Explosionsskyddad serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifokallins 32 x optisk zoom IP Bullet Camera
AXIS Q1785 eksplosjonsbeskyttet serie, WDR IP68 2MP 4,3–137 mm varifokalt objektiv 32 x optisk zoom IP Bullet-kamera
SKU: 01572-001142549,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1485-LE P14-serien 2MP utendørs IP-kamera, 10–28 mm teleobjektiv, AI-drevet, optimalisert IR
Axis bullet-kameraerAXIS P1485-LE P14-serien 2MP utendørs IP-kamera, 10–28 mm teleobjektiv, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P1485-LE P14-serien 2MP utendørs bullet IP-kamera, 10–28 mm teleobjektiv, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03182-00111261,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1487-LE P14-serien 5MP utendørs IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis bullet-kameraerAXIS P1487-LE P14-serien 5MP utendørs IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P1487-LE P14-serien 5MP utendørs bullet IP-kamera, 3–9 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03183-00111924,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1455-LE P14-serien, WDR IP66 2MP 9mm IP Bullet-kamera med fast linse, hvit
Axis bullet-kameraerAXIS P1455-LE P14-serien, WDR IP66 2MP 9mm IP Bullet-kamera med fast linse, hvit
Varumärke: AXISAXIS P1455-LE er et allsidig 2MP bullet-kamera med et 9 mm fast objektiv.
Med Lightfinder 2.0, Forensic WDR og IR-belysning opptil 40 m sikrer den utmerket bildekvalitet under alle lysforhold.
Kameraet har AI-analyse og IP66/IP67-beskyttelse for pålitelig utendørsovervåking.
Varenummer: 01997-0017907,00 kr -
Axis bullet-kameraer
AXIS P1465-LE P14-serien, 2 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvit
Axis bullet-kameraerAXIS P1465-LE P14-serien, 2 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvit
AXIS P1465-LE P14-serien, 2 MP Zipstream IP Bullet-kamera, 9 mm linse, IR 40M, IP67, hvit
Varenummer: 02339-0019885,00 kr
















