| Begrenset garanti | 5 år |
|---|---|
| Bredt dynamisk område | JA |
| Brennvidde | 3.4-9.8mm |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66 |
| Kategori | Videoovervåking |
| Linsetype | Varifokal |
| Maks fokuslengde | 9.8 mm |
| Produktserie | P32 |
| Ekte oppløsning | 2 MP |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10 |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Min fokuslengde | 3.4 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Produsentens delenummer | 02981-001 |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265 |
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3628-VE Q36-serien 8MP Zipstream IP-domekamera 6,2–12,9 mm varifokal linse IP66 hvit
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IP66, hvit
Varenummer: 02617-00122537,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis kuppelkameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer utmerket bildekvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse for utendørs bruk og innebygd cybersikkerhet.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Axis kuppelkameraerAXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
AXIS M4227-LVE M42-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera, WDR, optimalisert IR, 3,2–7,2 mm varifokal linse
Varenummer: 02815-0019885,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Axis kuppelkameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP utendørs dome-IP-kamera med innebygd mikrofon, 3,0–8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimalisert IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Axis kuppelkameraerAXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd IP-kamera, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
AXIS M3905-R 2MP Zipstream innebygd overvåkingskamera med IP-dome, 3,6 mm linse, IP67, hvit, 10-pakning
Varenummer: 02501-02143430,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr















