| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 3 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brennvidde | 3–8 mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Funksjoner | Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, Detektering av fordon, Detektering av ljud, Detektering av människor, Inbyggd mikrofon, Larm för sabotage, Rörelsedetektering, Röstdetektering, Smart objektdetektering, Stream med flera vyer, Videohanteringssystem |
| Farge | |
| Emballasjetype | Låda |
| Bærekraft | Vandalresistent |
| Innebygd mikrofon | JA |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP44 |
| Innendørs/utendørs | Innendørs |
| Inngangsspenning | 12V DC |
| Kategori | Videoovervåking |
| Lagringstype | Minneskort, Moln |
| Linsetype | Varifokal |
| Maksimal blenderåpning | f/1.3 |
| Maks fokuslengde | 8 mm |
| Maksimal oppløsning | 1280x720 |
| Maksimal videooppløsning | 2592x1944 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP44, IEC/EN 62262 IK08 |
| Miljøvennlig | JA |
| Monteringstype | Fäste för gruppbox, Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa, Takmontering, Väggfäste |
| Nattsyn | JA |
| Nattsynstype | Infrarød |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 3 ganger |
| Pakkeinnhold | Extra packning för kabel, Extra skruvpackningar, Installationsguide, kamera, Nyckel för autentisering av ägare, TORX TR20 bits |
| Produktgruppe | Q |
| Produktnavn | AXIS Q9307-LV |
| Produktserie | Q93 |
| Produkttype | Fasta kupolkameror |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 5 MP |
| Videooppløsning | 1280x720 |
| Vekt | 1,25 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 40°C |
| Blenderåpning | f/1.3 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK08 |
| Raskeste lukkertid | 1/33500 sekund |
| Objektiv inkludert | JA |
| Langeste lukkertid | 1/5 sekund |
| Maks bildefrekvens | 30 fps |
| Maksimalt strømforbruk | 9W |
| Maks. luftfuktighet i drift | 0.85 |
| Min fokuslengde | 3 mm |
| Min. temperatur i drift | 0°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Nattsynsavstand | 40 meter |
| Produktmodell | Q9307-LV |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02487-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS Q9307-LV IP-domekamera med multisensor, multimegapiksel, 180° - oversikt
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS Q9307-LV 02487-001 IP-domekamera med flere sensorer, flere megapiksler, 180° - oversikt
Varenummer: 02487-001
GTIN: 7331021078291
19884,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Axis kuppelkameraerAXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2 MP Zipstream 360° multisensor IP-panoramakuppelkamera med 2,5x optisk zoom, 3,26-8,12 mm varifokalobjektiv, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE er et avansert 360° panoramakamera med to 2 MP-sensorer og 2,5x optisk zoom.
Med 360° IR-belysning, Lightfinder-teknologi og AI-analyse på begge sensorene gir den komplett overvåking med eksepsjonell bildekvalitet. IP67-beskyttelse for utendørs bruk.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4216-V M42-serien 4MP Zipstream IP-domekamera 3–6 mm varifokal linse IP42 hvit
Varumärke: AXISKompakt innendørs dome med 3–6 mm varifokalobjektiv og fjernstyrt zoom/fokus. 4 MP-sensor med WDR og Lightfinder for gode bilder under alle lysforhold.
Innebygd AI-prosessor for dyp læringsanalyse med person- og kjøretøydeteksjon.
HDMI-utgang for lokal bildevisning, IP42/IK08-beskyttelse. Perfekt for butikker, kontorer og offentlige miljøer.
Varenummer: 02112-0016352,00 kr














