| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 4,4-14,6 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Maksymalna przysłona | f/3,65 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 14,6 mm |
| Certyfikacja środowiskowa | REACH, RoHS |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/1,65 |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 8MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/66500 sekundy |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.95 |
| Moja długość ogniskowania | 4,4 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,11 luksa, 0 luksów |
| Odległość widzenia nocnego | 40 metrów |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Numer części producenta | 03155-001 |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
| Marka/marka |
Dyskretna kamera kopułkowa IP AXIS F4105-LRE serii F, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, biała, opakowanie 8 szt.
Marka: AXIS
Numer katalogowy: 02364-021
34 213 kr
