| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 5 lat |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Ogniskowa | 137 mm |
| Współczynnik kształtu | Montaż szuflady |
| Funkcje | Aktywny alarm antysabotażowy, szeroki zakres dynamiki, usuwanie zaparowania, wykrywanie wstrząsów, elektroniczna stabilizacja obrazu, szyfrowanie HTTPS, ochrona hasłem, maskowanie prywatności, PTZ, wykrywanie ruchu, karta SD do przechowywania lokalnego, wycieraczka, balans bieli |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na korozję, odporny na wibracje |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP68 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Napięcie wejściowe | 24V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,4 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 137 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Moja przysłona | f/4 |
| Typ montażu | Montaż w puszce przyłączeniowej, montaż na słupie, montaż na suficie, montaż na ścianie |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 32x |
| Zawartość opakowania | Kamera sieciowa ExCam XF Q1785 przeciwwybuchowa Instrukcja instalacji Dekoder Windows Licencja dla 1 użytkownika Osłona przeciwpożarowa Kabel ExCam XFASKDP03-T 5 m (16 stóp) Puszka przyłączeniowa ExCam EXTB-3 Karta microSDXC do monitoringu ExCamAXIS 128 GB |
| Grupa produktów | ExCam |
| Nazwa produktu | ExCam XF Q1785 Kamera sieciowa przeciwwybuchowa |
| Typ produktu | Kamery typu bullet |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | NIE |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 11,1 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Usługa zdalna | TAK |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/66500 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1 sekunda |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -60°C |
| Model produktu | Kamera ExCam XF Q1785 |
| Zgodny z RoHS | Substancje objęte ograniczeniami Nieużywane |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 01572-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
| Marka/marka |
22 535 kr