| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Średnica | 120 mm |
| Ogniskowa | 3,5-6,6 mm |
| Współczynnik kształtu | Kopuła |
| Funkcje | Redukcja szumów 2D, cyfrowa redukcja szumów 3D, analiza treści wideo, wykrywanie twarzy, szeroki zakres dynamiki, redukcja szumów, tryb dzień/noc, maskowanie prywatności, strumień multi-view, system zarządzania wideo, balans bieli |
| Farba | |
| HDMI | TAK |
| Zrównoważony rozwój | Odporny na wandalizm |
| Wysokość | 71mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP42 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wnętrz |
| Format nagrywania | 4K |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,7 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 6,60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 3840x2160 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/2,6 |
| Typ montażu | Montaż wiszący, montaż podtynkowy, montaż w puszce przyłączeniowej, montaż sufitowy, montaż ścienny, montaż powierzchniowy |
| Noktowizor | TAK |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Zawartość opakowania | Instrukcja instalacji kamery kopułkowej M4218-V Klucz uwierzytelniania właściciela Licencja klienta wirtualnego H.264/H.265 |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M4218-V |
| Seria produktów | M42 |
| Typ produktu | Kamery kopułkowe stałe |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 8MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 356 g |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Otwór | f/1,7-2,6 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/71500 sekundy |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/5 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 5W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.95 |
| Moja długość ogniskowania | 3,5 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0,04 luksa |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | M4218-V |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02678-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.264H, H.264H (MPEG-4 część 10/AVC), H.264M, H.264M (MPEG-4 część 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H część 2/HEVC), Motion JPEG, Zipstream |

Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3626-VE serii Q36 o rozdzielczości 4 MP i obiektywie zmiennoogniskowym 4,3–8,6 mm, IP66, biała
Numer katalogowy: 02616-001
18 464 kr






