| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
|---|---|
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | EN 55024, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES(A)/NMB(A), KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Halkaisija | 101 mm |
| Polttoväli | 2.9mm |
| Muototekijä | Kupol |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalresistent |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin aukko | f/2 |
| Suurin tarkennuspituus | 2.9mm |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK08, NEMA 250 tyyppi 4X |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infraröd (IR) |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Pakkauksen sisältö | KabelpackningarKameraKontaktskyddInstallationsguideAutentifieringsnyckel för ägaren |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M3125-LVE Svart |
| Tuotesarja | M31 |
| Tuotetyyppi | Fasta kupolkameror |
| Näkökenttä | Horisontell, Vertikal |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Bländare | f/2.0 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Nopein suljinnopeus | 1/25000 sekund |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 2 sekunder |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max effektförbrukning | 11W |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 2.9 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,03 luksia |
| Minneskort som stöds | KYLLÄ |
| Yönäköetäisyys | 20 m |
| Tuotemalli | 02917-001 |
| RoHS-yhteensopiva | Kantaman ulkopuolella |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Stödda nätverksprotokoll | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02917-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | KH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |
AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
🟡 Valmistettu tilauksesta - Toimitusaika vaihtelee
AXIS M3125-LVE 2MP ulkokäyttöön tarkoitettu tornimainen IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
Tuotenumero: 02917-001
GTIN-koodi: 7331021086319
5264,00 kr
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS P3275-LVE 2MP ulkokäyttöön tarkoitettu kupukamera tekoälyanalytiikalla, 10 mm:n objektiivi
Axis-kupukameratAXIS P3275-LVE 2MP ulkokäyttöön tarkoitettu kupukamera tekoälyanalytiikalla, 10 mm:n objektiivi
AXIS P3275-LVE 2MP ulkokäyttöön tarkoitettu kupukamera tekoälyanalytiikalla, 10 mm:n objektiivi
Tuotenumero: 03150-00110598,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Axis-kupukameratAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32 -sarjan 5 megapikselin ulkokäyttöön tarkoitettu IP-kupukamera sisäänrakennetulla mikrofonilla, 3,0–8,5 mm:n varifokaalisella objektiivilla, tekoälyllä toimivalla ja optimoidulla infrapunalla
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP Dome-kamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP66 (ersätter Q3517-SLVE)
Axis-kupukameratAXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP Dome-kamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP66 (ersätter Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35 -sarja, 8 megapikselin Zipstream IP-kupukamera syväoppimisella, 6,2–12,9 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IR 40M, IP66 (korvaa Q3517-SLVE:n)
SKU: 02463-00123864,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4318-PLVE M43 -sarja, 12 megapikselin IP-minikupukamera panoraamanäkymällä ulkokäyttöön
Axis-kupukameratAXIS M4318-PLVE M43 -sarja, 12 megapikselin IP-minikupukamera panoraamanäkymällä ulkokäyttöön
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP:n panoraama-minikupoli
Ulkokäyttöön tarkoitettu kamera 360° näkymällä ja 12 megapikselin kennolla.
Sisäänrakennettu infrapunavalaistus yönäköön, syväoppimisanalyysi henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
IP66/IK10-suojattu, PoE-virtalähde.
Täydellinen edistyneeseen ulkovalvontaan.
Tuotenumero: 02511-00111924,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3086-V 4 megapikselin sisäinen minikuppikamera, jossa on syväoppiminen
Varumärke: AXISKompakti sisäkuvakupu, jossa on syväoppiva analytiikka. 4MP, 130° laajakulma, WDR ja Lightfinder hyvään kuvaan myös hämärässä. Sisäänrakennettu tekoäly henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistusta varten.
Ilkivallankestävä (IK08), helppo asennus PoE:n avulla. Ihanteellinen älykkääseen valvontaan, jossa on kehittynyt analytiikka.
SKU: 02832-0015026,00 kr













