| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
|---|---|
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Sertifikaatit | EN 55024, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES(A)/NMB(A), KC KN32 Class A, KC KN35, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Halkaisija | 101 mm |
| Polttoväli | 2.9mm |
| Muototekijä | Kupol |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalresistent |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Objektiivin kiinnitystyyppi | M12 |
| Linssin tyyppi | Melkein |
| Suurin aukko | f/2 |
| Suurin tarkennuspituus | 2.9mm |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Ympäristösertifikaatti | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK08, NEMA 250 tyyppi 4X |
| Ympäristöystävällinen | KYLLÄ |
| Yökuvaus | KYLLÄ |
| Yönäkötyyppi | Infraröd (IR) |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Pakkauksen sisältö | KabelpackningarKameraKontaktskyddInstallationsguideAutentifieringsnyckel för ägaren |
| Tuoteryhmä | M |
| Tuotteen nimi | AXIS M3125-LVE Svart |
| Tuotesarja | M31 |
| Tuotetyyppi | Fasta kupolkameror |
| Näkökenttä | Horisontell, Vertikal |
| TAA-yhteensopiva | KYLLÄ |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Bländare | f/2.0 |
| Sertifiointi ja standardit | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Törmäyssuojausluokitus | IK08 |
| Nopein suljinnopeus | 1/25000 sekund |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 2 sekunder |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max effektförbrukning | 11W |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 2.9 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -30°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0,03 luksia |
| Minneskort som stöds | KYLLÄ |
| Yönäköetäisyys | 20 m |
| Tuotemalli | 02917-001 |
| RoHS-yhteensopiva | Kantaman ulkopuolella |
| Power over Ethernet PoE | KYLLÄ |
| Stödda nätverksprotokoll | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02917-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Valmistusmaa | KH |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265 |
AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
🟡 Valmistettu tilauksesta - Toimitusaika vaihtelee
AXIS M3125-LVE 2MP ulkokäyttöön tarkoitettu tornimainen IP-kamera sisäänrakennetulla infrapunalla, kiinteä 110° katselukulma, musta
Tuotenumero: 02917-001
GTIN-koodi: 7331021086319
5264,00 kr
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS M3086-V 4 megapikselin sisäinen minikuppikamera, jossa on syväoppiminen
Varumärke: AXISKompakti sisäkuvakupu, jossa on syväoppiva analytiikka. 4MP, 130° laajakulma, WDR ja Lightfinder hyvään kuvaan myös hämärässä. Sisäänrakennettu tekoäly henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistusta varten.
Ilkivallankestävä (IK08), helppo asennus PoE:n avulla. Ihanteellinen älykkääseen valvontaan, jossa on kehittynyt analytiikka.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
Axis-kupukameratAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
AXIS P3905-R Mk III P39 -sarja, 2MP Zipstream IP-kupukamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, M12, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
SKU: 02671-02153990,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Axis-kupukameratAXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Varumärke: AXISKompakti sisäkupolikamera, jossa on 3–6 mm:n varifokaalobjektiivi ja etäzoom/tarkennus. 4 megapikselin kenno, jossa on WDR ja Lightfinder, laadukkaita kuvia kaikissa valaistusolosuhteissa.
Sisäänrakennettu tekoälyprosessori syväoppimiseen ja henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
HDMI-lähtö paikalliseen kuvannäyttöön, IP42/IK08-suojausluokka. Täydellinen kauppoihin, toimistoihin ja julkisiin tiloihin.
Tuotenumero: 02112-0016352,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4218-LV 8MP kupolkamera, 3,5-6,6 mm varifokalt objektiv, OptimizedIR, DLPU, vit
Axis-kupukameratAXIS M4218-LV 8MP kupolkamera, 3,5-6,6 mm varifokalt objektiv, OptimizedIR, DLPU, vit
AXIS M4218-LV 8 megapikselin kupukamera, 3,5–6,6 mm:n varifokaalobjektiivi, optimoitu infrapuna, DLPU, valkoinen
SKU: 02679-0017413,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4318-PLVE M43 -sarja, 12 megapikselin IP-minikupukamera panoraamanäkymällä ulkokäyttöön
Axis-kupukameratAXIS M4318-PLVE M43 -sarja, 12 megapikselin IP-minikupukamera panoraamanäkymällä ulkokäyttöön
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP:n panoraama-minikupoli
Ulkokäyttöön tarkoitettu kamera 360° näkymällä ja 12 megapikselin kennolla.
Sisäänrakennettu infrapunavalaistus yönäköön, syväoppimisanalyysi henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
IP66/IK10-suojattu, PoE-virtalähde.
Täydellinen edistyneeseen ulkovalvontaan.
Tuotenumero: 02511-00111924,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3086-V M30-sarja, 4 megapikselin vandaalinkestävä IP-minikuppikamera zipstreamillä, 2,4 mm:n kiinteä objektiivi, IP42-luokka
Axis-kupukameratAXIS M3086-V M30-sarja, 4 megapikselin vandaalinkestävä IP-minikuppikamera zipstreamillä, 2,4 mm:n kiinteä objektiivi, IP42-luokka
Varumärke: AXISKustannustehokas 4 megapikselin ja 130° laajakulmalla varustettu sisätilakupu. WDR ja Lightfinder hyvään kuvaan kaikissa valaistusolosuhteissa.
Tekoälyanalyysi henkilöiden ja ajoneuvojen havaitsemista varten. Ilkivallan kestävä (IK08), helppo asennus PoE:n avulla.
Ihanteellinen myymälöihin ja toimistoihin.
SKU: 02374-0014892,00 kr












