| Verbindingstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Beperkte garantie | 5 jaar |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Breed dynamisch bereik | JA |
| Brandpuntsafstand | 137mm |
| Vormfactor | Lådmontering |
| Functies | Aktivt larm för sabotage, Brett dynamiskt omfång, Defog, Detektering av stötar, Elektronisk bildstabilisering, HTTPS-kryptering, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring, Torkare, Vitbalans |
| Verf | |
| Duurzaamheid | Motståndskraftig mot korrosion, Vibrationstålig |
| Bescherming tegen binnendringen | IP66, IP68 |
| Binnen Buiten | Openlucht |
| Opnameformaat | Volledige HD |
| Ingangsspanning | 24V gelijkstroom |
| Categorie | Videobewaking |
| Type opslag | Geheugenkaart |
| Type lens | Varifocaal |
| Maximale opening | f/1.4 |
| Max. focuslengte | 137 mm |
| Maximale videoresolutie | 1920x1080 |
| Mijn opening | f/4 |
| Montage type | Montering i kopplingsdosa, Stolpmontering, Takmontering, Väggfäste |
| Netwerk RJ-45 | JA |
| Optische zoom | 32x |
| Pakketinhoud | ExCam XF Q1785 Explosionsskyddad nätverkskameraInstallationsguideWindows Decoder 1-användarlicensWeathershield ExCam XFASKDP03-T Kabel ExCam 5 m (16 ft), EXTB-3 Kopplingsdosa ExCamAXIS Surveillance microSDXC-kort 128 GB |
| Productgroep | ExCam |
| Productnaam | ExCam XF Q1785 Explosionsskyddad nätverkskamera |
| Soort product | Bullet-kameror |
| Gezichtsveld | Horisontell, Vertikal |
| TAA-compatibel | Nee |
| Echte resolutie | 2MP |
| Videoresolutie | 1280x720 |
| Gewicht | 11.1kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60°C |
| CE-markering | JA |
| Service op afstand | JA |
| Snelste sluitertijd | 1/66500 sekund |
| Lens inbegrepen | JA |
| Langste sluitertijd | 1 seconde |
| Maximale framerate | 60 fps |
| Max. luchtvochtigheid in bedrijf | 1 |
| Mijn focuslengte | 4,3 mm |
| Min. temperatuur in bedrijf | -60°C |
| Productmodel | ExCam XF Q1785 |
| RoHS-conform | Begränsade ämnen Används inte |
| Fabrikant | Axis communicatie |
| Fabrikantnummer | 01572-001 |
| Website van de fabrikant | |
| Handelsmerk | Axis communicatie |
| Video-indeling | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |
AXIS Q1785 Explosionsskyddad serie, WDR IP68 2MP 4,3-137 mm varifokallins 32 x optisk zoom IP Bullet Camera
🟡 Op bestelling gemaakt - De levertijd varieert
AXIS Q1785 explosiebestendige serie, WDR IP68 2MP 4,3-137mm varifocale lens 32x optische zoom IP-bulletcamera
Artikelnummer: 01572-001
GTIN: 7331021065116
142549,00 kr
Gerelateerde producten
-
Axis kogelcamera's
AXIS M2036-LE M20-serie 4MP Zipstream IP-bulletcamera met 2,4 mm vaste lens, IR-bereik tot 20 meter, IP66-classificatie, zwart
Axis kogelcamera'sAXIS M2036-LE M20-serie 4MP Zipstream IP-bulletcamera met 2,4 mm vaste lens, IR-bereik tot 20 meter, IP66-classificatie, zwart
AXIS M2036-LE M20-serie, 4MP Zipstream IP-bulletcamera, 2,4 mm vaste lens, IR 20M, IP66, zwart
SKU: 02134-0015689,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
Varumärke: AXISAXIS P1465-LE P14 serie, 2MP Zipstream IP-bullet camera, 29mm lens, IR 80M, IP67, Wit
SKU: 02340-00110598,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
Axis kogelcamera'sAXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
AXIS P1465-LE P14-serie, 2MP Zipstream IP-bulletcamera, 9mm lens, IR 40M, IP67, wit
SKU: 02339-0019885,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
Axis kogelcamera'sAXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-kamera, 2x optisk zoom, 12-24 mm objektiv
AXIS Q1809-LE Q1809-LE 8K 41MP Bullet IP-camera, 2x optische zoom, 12-24mm lens
SKU: 02870-00179187,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS M2036-LE M20 serie, 4MP Zipstream IP Bullet Camera, 2.4mm vaste lens, IR 20M, IP66, Wit
Axis kogelcamera'sAXIS M2036-LE M20 serie, 4MP Zipstream IP Bullet Camera, 2.4mm vaste lens, IR 20M, IP66, Wit
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE is een betaalbare 4MP bullet camera met een 2,4mm lens en 129° breed gezichtsveld.
Met AI-analyse (DLPU), IR-verlichting tot 20 m en WDR zorgt het voor betrouwbare bewaking in alle lichtomstandigheden.
IP66-bescherming voor gebruik buitenshuis.
SKU: 02125-0015689,00 kr -
Axis kogelcamera's
AXIS P1455-LE P14-serie, WDR IP66 2MP IP-bulletcamera met vaste 9mm-lens, wit
Varumärke: AXISDe AXIS P1455-LE is een veelzijdige 2MP bulletcamera met een vaste 9mm-lens.
Met Lightfinder 2.0, Forensic WDR en IR-verlichting tot 40 meter garandeert het een uitstekende beeldkwaliteit onder alle lichtomstandigheden.
De camera is voorzien van AI-analyse en IP66/IP67-bescherming voor betrouwbare bewaking buitenshuis.
SKU: 01997-0017907,00 kr
















