| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | 5 vuotta |
| Kuvakennon tyyppi | CMOS |
| Laaja dynaaminen alue | KYLLÄ |
| Polttoväli | 137mm |
| Muototekijä | Lådmontering |
| Toiminnot | Aktivt larm för sabotage, Brett dynamiskt omfång, Defog, Detektering av stötar, Elektronisk bildstabilisering, HTTPS-kryptering, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering, SD-kort för lokal lagring, Torkare, Vitbalans |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Motståndskraftig mot korrosion, Vibrationstålig |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66, IP68 |
| Sisätiloissa Ulkona | Ulkona |
| Tallennusmuoto | Full HD |
| Tulojännite | 24V DC |
| Luokka | Videovalvonta |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.4 |
| Suurin tarkennuspituus | 137 mm |
| Suurin videon resoluutio | 1920x1080 |
| Aukon | f/4 |
| Asennustyyppi | Montering i kopplingsdosa, Stolpmontering, Takmontering, Väggfäste |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 32x |
| Pakkauksen sisältö | ExCam XF Q1785 Explosionsskyddad nätverkskameraInstallationsguideWindows Decoder 1-användarlicensWeathershield ExCam XFASKDP03-T Kabel ExCam 5 m (16 ft), EXTB-3 Kopplingsdosa ExCamAXIS Surveillance microSDXC-kort 128 GB |
| Tuoteryhmä | ExCam |
| Tuotteen nimi | ExCam XF Q1785 Explosionsskyddad nätverkskamera |
| Tuotetyyppi | Bullet-kameror |
| Näkökenttä | Vaakasuora, pystysuora |
| TAA-yhteensopiva | ei |
| Todellinen resoluutio | 2 MP |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 11.1kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 60 °C |
| CE-merkintä | KYLLÄ |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Nopein suljinnopeus | 1/66500 sekuntia |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 1 sekunti |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 4,3 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -60°C |
| Tuotemalli | ExCam XF Q1785 |
| RoHS-yhteensopiva | Begränsade ämnen Används inte |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 01572-001 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4 |

AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream -räjähdyssuojattu IP-luotikamera, 6–13 mm:n varifokaalobjektiivi, IR 40M, IP67, musta
Tuotenumero: 02534-001
39 784 kr







