| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrenset garanti | 5 år |
| Type bildesensor | CMOS |
| Bredt dynamisk område | JA |
| Sertifiseringer | CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Brennvidde | 6,2–12,9 mm |
| Formfaktor | Kupol |
| Farge | |
| Bærekraft | Vandalresistent |
| Klassifisering av inntrengningsbeskyttelse | IP66, IP6K9K |
| Innendørs/utendørs | Utenfor |
| Kategori | Videoovervåking |
| Linsetype | Varifokal |
| Maks fokuslengde | 12.90 mm |
| Maksimal videooppløsning | 3840 x 2160 |
| Miljøsertifisering | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 60529 IP68, IEC/EN 60529 IP69, IEC/EN 62262 IK11, ISO 20653 IP6K9K, NEMA 250 Type 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Monteringstype | Fäste för konsol, Montering i kopplingsdosa, Rörledningsfäste |
| Nattsyn | JA |
| Nettverk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 2 ganger |
| Produktgruppe | Q |
| Produktnavn | AXIS Q3538-SLVE KUPOLKAMERA |
| Produktserie | Q35 |
| Produkttype | Fasta kupolkameror |
| Synsfelt | Horisontal, Vertikal |
| TAA-kompatibel | JA |
| Ekte oppløsning | 8 MP |
| Maksimal driftstemperatur | 55°C |
| Blenderåpning | f/1.6-2.9 |
| Sertifisering og standarder | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Fjerntjeneste | JA |
| Klassifisering av kollisjonsbeskyttelse | IK10+ |
| Objektiv inkludert | JA |
| Maks bildefrekvens | 60 bilder i sekundet |
| Min fokuslengde | 6.2mm |
| Min. temperatur i drift | -50°C |
| Minimumsbelysning | 0 lux |
| Støttede minnekort | JA |
| Produktmodell | Q3538-SLVE |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Strøm over Ethernet PoE | JA |
| Støttede nettverksprotokoller | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Produsent | Axis Communications |
| Produsentens delenummer | 02463-001 |
| Produsentens nettadresse | |
| Produksjonsland | PL |
| Varemerke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.265, MJPEG |
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Tilgjengelighet:
🟡 Laget på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8 MP Zipstream IP-domekamera med dyp læring, 6,2–12,9 mm varifokal linse, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Varenummer: 02463-001
GTIN: 7331021077812
23864,00 kr
Relaterte produkter
-
Axis kuppelkameraer
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Axis kuppelkameraerAXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
AXIS M4218-LV 8MP domekamera, 3,5–6,6 mm varifokal linse, optimalisert IR, DLPU, hvit
Varenummer: 02679-0017413,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis kuppelkameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2 MP Zipstream IP-kuppelkamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer utmerket bildekvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse for utendørs bruk og innebygd cybersikkerhet.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis kuppelkameraer
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis kuppelkameraerAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP-domekamera, 4,3–8,6 mm varifokal linse, IP66, hvit
SKU: 02616-00118464,00 kr
















