| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 4.3-137mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Funkcje | AI-analys, Automatisk bildstabilisator, Brett dynamiskt omfång, Dag/Natt, Inbyggd IR LED |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Amortyzujący |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Napięcie wejściowe | 10-28V DC, 20-24V AC |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna długość ogniskowania | 138 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2880 x 1620 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 typ 4X, NEMA TS 2 (2.2.7-2.2.9) |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/1,4 |
| Typ montażu | Fäste för konsol, Takmontering, Väggfäste |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 32x |
| Zawartość opakowania | AXIS TQ1903-E Svängbar fogAXIS TQ1917 Adapter M25x1,5-3/4 NPTAXIS TQ1924-E BrickmunstyckeKameraKopplingssatsDeklaration om överensstämmelseH4-bitInstallationsguide, Installationsmanual IM001Autentifieringsnyckel för ägaren |
| Grupa produktów | Q |
| Nazwa produktu | AXIS Q1806-LE |
| Seria produktów | Pytanie 18 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Otwór | f/1.4-4.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08, IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/143000 sekund |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 90 fps |
| Maksymalne zużycie energii | 51W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,3 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 100 metrów |
| Model produktu | Q1806-LE |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02506-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, Motion JPEG |
AXIS Q1806-LE 4MP Outdoor Bullet, 90 kl./s, 32-krotny zoom, dzień/noc, diody LED IR
Dostawa zwykle 2-4 dni
Kamera zewnętrzna AXIS Q1806-LE 4MP typu bullet, 32-krotny zoom, 90 kl./s, tryb dzień/noc, diody LED IR
Numer artykułu: 02506-001
GTIN: 7331021078499
21874,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP typu bullet z serii AXIS Q1785, odporna na wybuchy, WDR IP68, 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3-137 mm, 32-krotny zoom optyczny
Kamery Axis typu bulletKamera IP typu bullet z serii AXIS Q1785, odporna na wybuchy, WDR IP68, 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3-137 mm, 32-krotny zoom optyczny
Kamera IP typu bullet z serii AXIS Q1785 z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym, WDR IP68, 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3–137 mm, 32-krotny zoom optyczny
Numer katalogowy: 01572-001142549,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor biały
Kamery Axis typu bulletKamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor biały
Kamera IP Zipstream AXIS M2035-LE serii M20, 2 MP typu bullet z technologią Deep Learning, obiektyw 3,2 mm, IR 20 M, IP67, kolor biały
Numer katalogowy: 02124-0015026,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Kamery Axis typu bulletKamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 12-48 mm
Numer katalogowy: 02507-00127180,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP Zipstream AXIS P1465-LE serii P14, 2 MP, typu bullet, obiektyw 9 mm, IR 40 M, IP67, kolor biały
Kamery Axis typu bulletKamera IP Zipstream AXIS P1465-LE serii P14, 2 MP, typu bullet, obiektyw 9 mm, IR 40 M, IP67, kolor biały
Kamera IP Zipstream AXIS P1465-LE serii P14, 2 MP, typu bullet, obiektyw 9 mm, IR 40 M, IP67, kolor biały
Numer katalogowy: 02339-0019885,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1487-LE serii P14 o rozdzielczości 5 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamery Axis typu bulletKamera zewnętrzna IP AXIS P1487-LE serii P14 o rozdzielczości 5 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Kamera IP AXIS P1487-LE serii P14 o rozdzielczości 5 MP, zewnętrzna, typu bullet, z obiektywem zmiennoogniskowym 3–9 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03183-00111924,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera zewnętrzna IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana podczerwień
Kamery Axis typu bulletKamera zewnętrzna IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana podczerwień
Kamera IP AXIS P1485-LE serii P14 o rozdzielczości 2 MP, zewnętrzna, typu bullet, teleobiektyw 10–28 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
Numer katalogowy: 03182-00111261,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Kamery Axis typu bulletAXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE to przystępna cenowo kamera typu bullet o rozdzielczości 4 MP z obiektywem 2,4 mm i szerokim polem widzenia 129°.
Dzięki analityce AI (DLPU), podświetleniu IR do 20 m i WDR, zapewnia niezawodny monitoring w każdych warunkach oświetleniowych.
Stopień ochrony IP66 do użytku na zewnątrz.
SKU: 02125-0015689,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS P1488-LE P14-serien 8MP IP-kamera för utomhusbruk, 5,9-13,8 mm varifokalt objektiv, AI-driven, optimerad IR
Kamery Axis typu bulletAXIS P1488-LE P14-serien 8MP IP-kamera för utomhusbruk, 5,9-13,8 mm varifokalt objektiv, AI-driven, optimerad IR
Kamera IP AXIS P1488-LE serii P14 o rozdzielczości 8 MP, zewnętrzna, typu bullet, z obiektywem zmiennoogniskowym 5,9–13,8 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
SKU: 03184-00114577,00 kr
















