| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | 3 lata |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szerokość | 119.4 mm |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Class A, CISPR 35, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Średnica | 119.9 mm |
| Głębokość | 119.4 mm |
| Ogniskowa | 3.5-6.6mm |
| Współczynnik kształtu | Kupol |
| Funkcje | Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, Detektering av människor, HTTPS-kryptering, Inbyggd IR LED, Intrångsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Rörelsedetektering |
| Farba | |
| HDMI | TAK |
| Zrównoważony rozwój | Vandalresistent |
| Wysokość | 71.1 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP42 |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 1 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,7 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 6.60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC/EN 60529 IP42, IEC/EN 62262 IK08 |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/2.6 |
| Typ montażu | Hängande montering, Infälld montering, Montering i kopplingsdosa, Takmontering, Väggfäste, Ytmontering |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Podczerwony |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 2x |
| Zawartość opakowania | 1 x M4215-LV Dome Camera Varifocal 2 MP dome med IR och deep learning 1 x installationsguide 1 x autentiseringsnyckel för ägare 1 x virtuell klientlicens för H.264/H.265 |
| Grupa produktów | M |
| Nazwa produktu | AXIS M4215-LV |
| Seria produktów | M42 |
| Typ produktu | Fasta kupolkameror |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 366g |
| Maksymalna temperatura pracy | 45°C |
| Otwór | f/1.7-2.6 |
| Oznakowanie CE | TAK |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/25000 sekund |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 1/5 sekund |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 klatek na sekundę |
| Maksymalne zużycie energii | 10W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 0.85 |
| Moja długość ogniskowania | 3.5mm |
| Min. temperatura podczas pracy | 0°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 20 minut |
| Model produktu | M4215-LV |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02677-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | TH |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.264H (MPEG-4 Part 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Part 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Part 2/HEVC) Main Profile, Motion JPEG |
AXIS M4215-V 2MP kupolkamera med kantskydd, 3,5-6,6 mm varifokalt objektiv, IP42 IK08, vit
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Kamera kopułkowa AXIS M4215-LV 2MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3,5–6,6 mm, WDR, IK08, IP42, biała
Numer artykułu: 02677-001
GTIN: 7331021081529
6352,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M4318-PLVE seria M43, kamera kopułkowa IP 12 MP z panoramicznym widokiem do użytku na zewnątrz
Kamery kopułkowe AxisAXIS M4318-PLVE seria M43, kamera kopułkowa IP 12 MP z panoramicznym widokiem do użytku na zewnątrz
Varumärke: AXISKamera panoramiczna Axis M4318-PLVE 12MP Mini-Dome
Kamera zewnętrzna z widokiem 360° i czujnikiem 12 MP.
Wbudowane oświetlenie IR do widzenia w nocy, głęboka analiza uczenia się do wykrywania osób i pojazdów.
Stopień ochrony IP66/IK10, zasilanie PoE.
Doskonale nadaje się do zaawansowanego monitoringu zewnętrznego.
Numer katalogowy: 02511-00111924,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Kamera kopułkowa AXIS P3925-R serii P39 o rozdzielczości 2 MP, do transportu, z obiektywem stałoogniskowym 2,8 mm, opakowanie 10 szt.
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS F4105-LRE Diskret IP-kupolkamera i F-serien, 2,8 mm objektiv, IR 10M, IP67, vit, 8-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS F4105-LRE Diskret IP-kupolkamera i F-serien, 2,8 mm objektiv, IR 10M, IP67, vit, 8-pack
AXIS F4105-LRE seria F, dyskretna kamera kopułkowa IP, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, kolor biały, opakowanie 8 szt.
SKU: 02364-02133694,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS M4216-V serii M42, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, IP42, biała
Kamery kopułkowe AxisKamera kopułkowa IP Zipstream AXIS M4216-V serii M42, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 3-6 mm, IP42, biała
Varumärke: AXISKompaktowa kamera kopułkowa do zastosowań wewnętrznych z obiektywem zmiennoogniskowym 3-6 mm i zdalnym zoomem/ustawianiem ostrości. Czujnik 4 MP z WDR i funkcją Lightfinder zapewnia dobrą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Wbudowany procesor AI do analizy głębokiego uczenia z wykrywaniem osób i pojazdów.
Wyjście HDMI do lokalnego wyświetlania obrazu, stopień ochrony IP42/IK08. Idealne do sklepów, biur i miejsc publicznych.
Numer katalogowy: 02112-0016352,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Varumärke: AXISEkonomiczna kamera kopułkowa 4 MP z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zapewniającą doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera ma wbudowaną analizę AI do identyfikacji osób i pojazdów bezpośrednio w kamerze, a także złącza audio i I / O do integracji systemu.
Z IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Wewnętrzna mini kamera kopułkowa AXIS M3086-V 4 MP z funkcją Deep Learning
Varumärke: AXISKompaktowa wewnętrzna kamera kopułkowa z analizą głębokiego uczenia. 4 MP, szeroki kąt 130°, WDR i Lightfinder zapewniają dobry obraz nawet przy słabym oświetleniu. Wbudowana sztuczna inteligencja do wykrywania osób i pojazdów.
Wandaloodporna (IK08), łatwa instalacja z PoE. Idealna do inteligentnego monitoringu z zaawansowaną analityką.
SKU: 02832-0015026,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3905-R 2MP Zipstream inbyggd IP-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, vit, 10-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3905-R 2MP Zipstream inbyggd IP-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, vit, 10-pack
Kamera kopułkowa IP Zipstream do monitoringu pokładowego AXIS M3905-R 2MP, obiektyw 3,6 mm, IP67, biała, opakowanie 10 szt.
SKU: 02501-02143430,00 kr












