| Forbindelsesteknologi | Kablet |
|---|---|
| Begrænset garanti | Ikke oplyst |
| Billedsensortype | RGB CMOS |
| Formfaktor | Kupol |
| Funktioner | 3D-brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Farve | |
| Bæredygtighed | Vandalresistent |
| Indtrængningsbeskyttelsesklassificering | IP66 |
| IndendørsUdendørs | Indendørs, Udendørs |
| Indgangsspænding | 20V DC, 28V DC |
| Kategori | Videoovervågning |
| Mængde | 4 |
| Lagringstype | Hukommelseskort |
| Linse type | Varifokal |
| Maksimal blænde | f/1.6 |
| Maksimal brændvidde | 47 mm |
| Maksimal videoopløsning | 2668x1512 |
| Min blændeåbning | f/3 |
| Netværk RJ-45 | JA |
| Optisk zoom | 10 gange |
| Produktnavn | M5526-E PTZ-kamera |
| Produktserie | M55 |
| Produkttype | netværkskamera |
| Synsfelt | Horisontell, Vertikal |
| Ægte opløsning | 4MP |
| Videoopløsning | 1280x720 |
| Vægt | 1 kg |
| Maksimal driftstemperatur | 50°C |
| Fjernbetjening | JA |
| Klassificering af stødbeskyttelse | IK09 |
| Hurtigste lukkertid | 1/27000 sekund |
| Linse inkluderet | JA |
| Længste lukkertid | 0,2 sekunder |
| Maksimal billedhastighed | 60 fps |
| Maks. luftfugtighed under drift | 1 |
| Min brændvidde | 4,7 mm |
| Min. driftstemperatur | -20°C |
| Minimumsbelysning | 0.01lux, 0.25lux |
| Produktmodel | M5526-E |
| RoHS-kompatibel | Uden for rækkevidde |
| Fabrikant | Axis Communications |
| Producentens varenummer | 02768-021 |
| Producentens hjemmesideadresse | |
| Varemærke | Axis Communications |
| Videoformat | H.264, H.264B (MPEG-4 Del 10/AVC), H.264H (MPEG-4 Del 10/AVC), H.264M (MPEG-4 Del 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H Del 2/HEVC) Hovedprofil, Motion JPEG, Zipstream |
AXIS M5526-E 4MP PTZ-kamera för inomhus- och utomhusbruk med 10x zoom och fokusåterkallning
🟡 Lavet på bestilling - Leveringstiden varierer
AXIS M5526-E 4MP PTZ-kamera til indendørs og udendørs brug med 10x zoom og fokusgenkaldelse
Varenummer: 02768-021
GTIN: 7331021088382
55393,00 kr.
Relaterede varer
-
Axis dome-kameraer
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2MP Zipstream IP Dome-kamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Axis dome-kameraerAXIS M3215-LVE M32-serien, 2MP Zipstream IP Dome-kamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (erstatter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR og OptimisedIR med 30 meter IR-belysning sikrer fremragende billedkvalitet under alle lysforhold. Kameraet har IP66-beskyttelse til udendørs brug og indbygget cybersikkerhed.
VARENUMMER: 02371-0017811,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP-domekamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm variabelt brændviddeobjektiv, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Axis dome-kameraerAXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP-domekamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm variabelt brændviddeobjektiv, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP-domekamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm variabelt brændviddeobjektiv, IR 40M, IP66 (erstatter Q3517-SLVE)
Varenummer: 02463-00123864,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS M4318-PLVE M43-serien, 12MP IP Mini Dome-kamera med panoramaudsigt til udendørs brug
Axis dome-kameraerAXIS M4318-PLVE M43-serien, 12MP IP Mini Dome-kamera med panoramaudsigt til udendørs brug
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Udendørskamera med 360° visning og 12MP sensor.
Indbygget IR-belysning til nattesyn, dybdegående læringsanalyse til person- og køretøjsdetektion.
IP66/IK10-beskyttet, PoE-drevet.
Perfekt til avanceret udendørsovervågning.
Varenummer: 02511-00111924,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS M4218-LV 8MP Dome-kamera, 3,5-6,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, optimeret IR, DLPU, hvid
Axis dome-kameraerAXIS M4218-LV 8MP Dome-kamera, 3,5-6,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, optimeret IR, DLPU, hvid
AXIS M4218-LV 8MP Dome-kamera, 3,5-6,6 mm variabelt brændviddeobjektiv, optimeret IR, DLPU, hvid
Varenummer: 02679-0017413,00 kr. -
Axis dome-kameraer
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Axis dome-kameraerAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP udendørs dome IP-kamera med indbygget mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokal linse, AI-drevet, optimeret IR
Varenummer: 03213-00113251,00 kr.















