| Yhteystekniikka | Langallinen |
|---|---|
| Rajoitettu takuu | Ei julkistettu |
| Kuvakennon tyyppi | RGB CMOS-näyttö |
| Muototekijä | Kupol |
| Toiminnot | 3D-brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Maali | |
| Kestävä kehitys | Vandalresistent |
| Tunkeutumissuojausluokitus | IP66 |
| Sisätiloissa Ulkona | Sisä-, ulko- |
| Tulojännite | 20 V tasavirta, 28 V tasavirta |
| Luokka | Videovalvonta |
| Määrä | 4 |
| Säilytystyyppi | Muistikortti |
| Linssin tyyppi | Moniteho |
| Suurin aukko | f/1.6 |
| Suurin tarkennuspituus | 47 mm |
| Suurin videon resoluutio | 2668x1512 |
| Aukon | f/3 |
| Verkko RJ-45 | KYLLÄ |
| Optinen zoom | 10 kertaa |
| Tuotteen nimi | M5526-E PTZ-kamera |
| Tuotesarja | M55 |
| Tuotetyyppi | verkkokamera |
| Näkökenttä | Horisontell, Vertikal |
| Todellinen resoluutio | 4 megapikseliä |
| Videon resoluutio | 1280x720 |
| Paino | 1 kg |
| Maksimi käyttölämpötila | 50°C |
| Etäpalvelu | KYLLÄ |
| Törmäyssuojausluokitus | IK09 |
| Nopein suljinnopeus | 1/27000 sekund |
| Mukana objektiivi | KYLLÄ |
| Hitain suljinnopeus | 0,2 sekunder |
| Maksimikuvanopeus | 60 fps |
| Max. kosteus käytössä | 1 |
| Minun keskittymispituuteni | 4,7 mm |
| Vähimmäislämpötila käytössä | -20°C |
| Vähimmäisvalaistus | 0.01lux, 0.25lux |
| Tuotemalli | M5526-E |
| RoHS-yhteensopiva | Kantaman ulkopuolella |
| Valmistaja | Axis Communications |
| Valmistajan osanumero | 02768-021 |
| Valmistajan verkko-osoite | |
| Tavaramerkki | Axis Communications |
| Videoformaatti | H.264, H.264B (MPEG-4 osa 10/AVC), H.264H (MPEG-4 osa 10/AVC), H.264M (MPEG-4 osa 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H osa 2/HEVC) Pääprofiili, Motion JPEG, Zipstream |
AXIS M5526-E 4MP PTZ-kamera för inomhus- och utomhusbruk med 10x zoom och fokusåterkallning
🟡 Valmistettu tilauksesta - Toimitusaika vaihtelee
AXIS M5526-E 4MP:n sisä- ja ulkokäyttöön tarkoitettu PTZ-kamera, jossa 10x zoom ja tarkennuksen palautus
Tuotenumero: 02768-021
GTIN-koodi: 7331021088382
55393,00 kr
Tutustu myös
-
Axis-kupukamerat
AXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
Axis-kupukameratAXIS-P3925-R P39-serien 2MP Dome-kamera för genomgång, 2,8 mm fast objektiv, 10-pack
AXIS P3925-R P39-sarjan 2 megapikselin läpikulkukupukamera, 2,8 mm:n kiinteä objektiivi, 10 kameran pakkaus
SKU: 01933-0016089,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Axis-kupukameratAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
AXIS Q3626-VE Q36 -sarja, 4MP Zipstream IP -kupukamera, 4,3–8,6 mm:n varifokaalobjektiivi, IP66, valkoinen
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Axis-kupukameratAXIS M4216-V M42 -sarjan 4MP Zipstream IP -kupukamera, 3-6 mm:n varifokaalisella objektiivilla, IP42, valkoinen
Varumärke: AXISKompakti sisäkupolikamera, jossa on 3–6 mm:n varifokaalobjektiivi ja etäzoom/tarkennus. 4 megapikselin kenno, jossa on WDR ja Lightfinder, laadukkaita kuvia kaikissa valaistusolosuhteissa.
Sisäänrakennettu tekoälyprosessori syväoppimiseen ja henkilöiden ja ajoneuvojen tunnistukseen.
HDMI-lähtö paikalliseen kuvannäyttöön, IP42/IK08-suojausluokka. Täydellinen kauppoihin, toimistoihin ja julkisiin tiloihin.
Tuotenumero: 02112-0016352,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M4218-LV 8MP kupolkamera, 3,5-6,6 mm varifokalt objektiv, OptimizedIR, DLPU, vit
Axis-kupukameratAXIS M4218-LV 8MP kupolkamera, 3,5-6,6 mm varifokalt objektiv, OptimizedIR, DLPU, vit
AXIS M4218-LV 8 megapikselin kupukamera, 3,5–6,6 mm:n varifokaalobjektiivi, optimoitu infrapuna, DLPU, valkoinen
SKU: 02679-0017413,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS M3215-LVE M32-sarja, 2MP Zipstream IP-kuppikamera DLPU:lla, 2,8 mm kiinteä objektiivi, IR 30M, IP66 (korvaa M3205-LVE)
Axis-kupukameratAXIS M3215-LVE M32-sarja, 2MP Zipstream IP-kuppikamera DLPU:lla, 2,8 mm kiinteä objektiivi, IR 30M, IP66 (korvaa M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR ja OptimisedIR 30 metrin IR-valaistuksella takaavat erinomaisen kuvanlaadun kaikissa valaistusolosuhteissa. Kamerassa on IP66-suojaus ulkokäyttöä varten ja sisäänrakennettu kyberturvallisuus.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis-kupukamerat
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
Axis-kupukameratAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
AXIS P3905-R Mk III P39 -sarja, 2MP Zipstream IP-kupukamera, 3,6 mm:n objektiivi, IP67, M12, valkoinen, 10 kpl:n pakkaus
SKU: 02671-02153990,00 kr















