| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szerokość | 155 mm |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Klasa A, CISPR 35, EN 50121-4, EN 55032 Klasa A, EN 55035, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Część 15 Podczęść B Klasa A, ICES-3(A)/NMB-3(A), IEC 62236-4, KS C 9832 Klasa A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Klasa A, VCCI Klasa A |
| Ogniskowa | 7-138mm |
| Współczynnik kształtu | Kula |
| Zrównoważony rozwój | Amortyzujący |
| Wysokość | 155 mm |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Plenerowy |
| Napięcie wejściowe | 10-28V DC, 20-24V DC |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Długość | 464 mm |
| Maksymalna długość ogniskowania | 138 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-78, IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 62262 IK10, NEMA 250 Type 4X |
| Przyjazny dla środowiska | TAK |
| Moja przysłona | f/1.5 |
| Noktowizor | TAK |
| Typ widzenia nocnego | Infraröd (IR) |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zawartość opakowania | Uszczelki kablowe, Osłona złącza kamery, Instrukcja instalacji, Klucz uwierzytelniania właściciela, Kabel RJ45, Złącze bloku zaciskowego |
| Grupa produktów | Q |
| Nazwa produktu | AXIS Q1800-LE |
| Seria produktów | Pytanie 18 |
| Typ produktu | Kamery stacjonarne |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Zgodność z TAA | TAK |
| Rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Waga | 3200g |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°C |
| Otwór | f/1.5-4.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK08, IK10 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/111000s |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 2 sekundy |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 90 fps |
| Maksymalne zużycie energii | 51W |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 10-85% |
| Moja długość ogniskowania | 7 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -40°C |
| Minimalne oświetlenie | 0 luksów |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Odległość widzenia nocnego | 100 metrów |
| Model produktu | 03107-001 |
| Zgodny z RoHS | Poza zasięgiem |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 03107-001 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265 |
Podobne produkty
-
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream typu bullet, odporna na wybuchy, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Kamery Axis typu bulletKamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream typu bullet, odporna na wybuchy, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Kamera IP AXIS P1468-XLE 8MP Zipstream przeciwwybuchowa typu bullet, obiektyw zmiennoogniskowy 6-13 mm, IR 40 M, IP67, czarna
Numer katalogowy: 02534-00139784,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Kamery Axis typu bulletAXIS M2036-LE M20 Series, kamera bullet IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, podczerwień 20 M, IP66, biała
Varumärke: AXISAXIS M2036-LE to przystępna cenowo kamera typu bullet o rozdzielczości 4 MP z obiektywem 2,4 mm i szerokim polem widzenia 129°.
Dzięki analityce AI (DLPU), podświetleniu IR do 20 m i WDR, zapewnia niezawodny monitoring w każdych warunkach oświetleniowych.
Stopień ochrony IP66 do użytku na zewnątrz.
SKU: 02125-0015689,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS P1465-LE P14 Series, 2MP Zipstream IP Bullet Camera, obiektyw 29mm, IR 80M, IP67, biała
Kamery Axis typu bulletAXIS P1465-LE P14 Series, 2MP Zipstream IP Bullet Camera, obiektyw 29mm, IR 80M, IP67, biała
Varumärke: AXISAXIS P1465-LE P14 Series, 2MP Zipstream IP Bullet Camera, obiektyw 29mm, IR 80M, IP67, biała
SKU: 02340-00110598,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 50-150 mm
Kamery Axis typu bulletKamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 50-150 mm
Kamera do monitoringu typu bullet AXIS Q1808-LE 10 MP, zoom 32x, obiektyw 50-150 mm
SKU: 02508-00131160,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
AXIS P1468-LE seria P14, kamera IP typu bullet Zipstream, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP67 (zastępuje P1448-LE)
Kamery Axis typu bulletAXIS P1468-LE seria P14, kamera IP typu bullet Zipstream, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP67 (zastępuje P1448-LE)
Varumärke: AXISAXIS P1468-LE seria P14, kamera IP typu bullet Zipstream, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP67 (zastępuje P1448-LE)
Numer katalogowy: 02342-00113914,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP typu bullet z serii AXIS Q1785, odporna na wybuchy, WDR IP68, 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3-137 mm, 32-krotny zoom optyczny
Kamery Axis typu bulletKamera IP typu bullet z serii AXIS Q1785, odporna na wybuchy, WDR IP68, 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3-137 mm, 32-krotny zoom optyczny
Kamera IP typu bullet z serii AXIS Q1785 z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym, WDR IP68, 2 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3–137 mm, 32-krotny zoom optyczny
Numer katalogowy: 01572-001142549,00 kr -
Kamery Axis typu bullet
Kamera IP typu bullet AXIS P1455-LE serii P14, WDR IP66, 2 MP, 9 mm, z obiektywem stałoogniskowym, biała
Kamery Axis typu bulletKamera IP typu bullet AXIS P1455-LE serii P14, WDR IP66, 2 MP, 9 mm, z obiektywem stałoogniskowym, biała
Varumärke: AXISAXIS P1455-LE to wszechstronna kamera typu bullet o rozdzielczości 2 MP z obiektywem stałoogniskowym 9 mm.
Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0, Forensic WDR i oświetleniu IR do 40 m kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera wyposażona jest w analitykę AI i ochronę IP66/IP67, co umożliwia niezawodny monitoring zewnętrzny.
SKU: 01997-0017907,00 kr
















