| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Szeroki zakres dynamiki | TAK |
| Certyfikaty | CISPR 32 Class A, ECE R10 rev.06, EN 50121-4, EN 55032 Class A, EN 55035, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC Part 15 Subpart B Class A, ICES-3(A)/NMB-3(A), KS C 9832 Class A, KS C 9835, RCM AS/NZS CISPR 32 Class A, VCCI Class A |
| Ogniskowa | 3.6mm |
| Współczynnik kształtu | Kupol |
| Funkcje | Brett dynamiskt omfång, Robust konstruktion, SD-kort för lokal lagring |
| Farba | |
| Rodzaj opakowania | Bulk |
| Zrównoważony rozwój | Stöttålig, Vibrationstålig |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66, IP67 |
| Format nagrywania | Pełne HD |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 10 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ mocowania obiektywu | M12 |
| Typ obiektywu | Prawie |
| Maksymalna długość ogniskowania | 3.60 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280x720 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 1920x1080 |
| Certyfikacja środowiskowa | EN 50155 Class OT1/ST2 (2021), IEC/EN 60529 IP66, IEC/EN 60529 IP67, IEC/EN 62262 IK10 |
| Typ montażu | Fordonsfäste |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Grupa produktów | P |
| Nazwa produktu | AXIS P3905-R Mk III RJ45 3.6 mm 10P |
| Seria produktów | P39 |
| Typ produktu | Fasta kupolkameror |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 2MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Otwór | f/2.0 |
| Certyfikacja i normy | ONVIF A, ONVIF C, ONVIF G, ONVIF M, ONVIF S, ONVIF T |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK10 |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 45 fps |
| Maksymalne zużycie energii | 3W |
| Moja długość ogniskowania | 3.6mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -30°C |
| Obsługiwane karty pamięci | TAK |
| Model produktu | P3905-R Mk III |
| Zgodny z RoHS | Zgodny |
| Zasilanie przez Ethernet PoE | TAK |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 USGv6, NIST SP500-267 |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02670-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Kraj produkcji | PL |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.265, MJPEG |
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, vit, 10-pack
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
AXIS P3905-R Mk III seria P39, kamera kopułkowa IP Zipstream 2 MP z obsługą pokładową, obiektyw 3,6 mm, IP67, kolor biały, opakowanie 10 szt.
Numer artykułu: 02670-021
GTIN: 7331021081420
53990,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3086-V M30 Series, wandaloodporna minikamera kopułkowa IP 4 MP ze strumieniem zip, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, IP42
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3086-V M30 Series, wandaloodporna minikamera kopułkowa IP 4 MP ze strumieniem zip, obiektyw stałoogniskowy 2,4 mm, IP42
Varumärke: AXISEkonomiczna wewnętrzna kamera kopułkowa o rozdzielczości 4 MP i szerokim kącie widzenia 130°. WDR i Lightfinder zapewniają dobry obraz w każdych warunkach oświetleniowych.
Analiza AI do wykrywania osób i pojazdów. Wandaloodporność (IK08), łatwa instalacja dzięki PoE.
Idealny do sklepów i biur.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3626-VE serii Q36, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3–8,6 mm, IP66, kolor biały
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3125-LVE 2MP IP-kamera med inbyggd IR, fast 110° betraktningsvinkel, svart
Kamera IP zewnętrzna AXIS M3125-LVE 2MP z głowicą wieżyczkową i wbudowanym czujnikiem podczerwieni, stałym kątem widzenia 110°, czarna
SKU: 02917-0015264,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
AXIS P3905-R Mk III seria P39, kamera kopułkowa IP Zipstream 2 MP, obiektyw 3,6 mm, IP67, M12, kolor biały, opakowanie 10 szt.
SKU: 02671-02153990,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS F4105-LRE Diskret IP-kupolkamera i F-serien, 2,8 mm objektiv, IR 10M, IP67, vit, 8-pack
Kamery kopułkowe AxisAXIS F4105-LRE Diskret IP-kupolkamera i F-serien, 2,8 mm objektiv, IR 10M, IP67, vit, 8-pack
AXIS F4105-LRE seria F, dyskretna kamera kopułkowa IP, obiektyw 2,8 mm, IR 10 M, IP67, kolor biały, opakowanie 8 szt.
SKU: 02364-02133694,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3275-LVE 2MP Dome-kamera för utomhusbruk med AI Analytics, 10 mm objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3275-LVE 2MP Dome-kamera för utomhusbruk med AI Analytics, 10 mm objektiv
Kamera kopułkowa zewnętrzna AXIS P3275-LVE 2MP z analizą AI, obiektyw 10 mm
SKU: 03150-00110598,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3628-VE Q36-serien, 8 MP Zipstream IP Dome-kamera, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3628-VE serii Q36, 8 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IP66, kolor biały
SKU: 02617-00122537,00 kr















