| Technologia połączenia | Przewodowy |
|---|---|
| Ograniczona gwarancja | Nie ujawniono |
| Typ czujnika obrazu | RGB CMOS |
| Współczynnik kształtu | Kupol |
| Funkcje | 3D-brusreducering, Brett dynamiskt omfång, Brusreducering, Dag/Natt, HTTPS-kryptering, Intrångsskydd, Lösenordsskydd, Maskering av integritet, PTZ, Vitbalans |
| Farba | |
| Zrównoważony rozwój | Vandalresistent |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP66 |
| Wewnątrz/na zewnątrz | Wewnątrz, na zewnątrz |
| Napięcie wejściowe | 20 V prądu stałego, 28 V prądu stałego |
| Kategoria | Nadzór wideo |
| Ilość | 4 |
| Typ pamięci masowej | Karta pamięci |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy |
| Maksymalna przysłona | f/1,6 |
| Maksymalna długość ogniskowania | 47 mm |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2668x1512 |
| Moja przysłona | f/3 |
| Sieć RJ-45 | TAK |
| Zoom optyczny | 10x |
| Nazwa produktu | M5526-E PTZ-kamera |
| Seria produktów | M55 |
| Typ produktu | kamera sieciowa |
| Pole widzenia | Poziomo, Pionowo |
| Rzeczywista rozdzielczość | 4MP |
| Rozdzielczość wideo | 1280x720 |
| Waga | 1 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Usługa zdalna | TAK |
| Stopień ochrony przed uderzeniami | IK09 |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/27000 sekund |
| Obiektyw w zestawie | TAK |
| Najwolniejszy czas otwarcia migawki | 0,2 sekunder |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 kl. |
| Maks. wilgotność podczas pracy | 1 |
| Moja długość ogniskowania | 4,7 mm |
| Min. temperatura podczas pracy | -20°C |
| Minimalne oświetlenie | 0.01lux, 0.25lux |
| Model produktu | M5526-E |
| Zgodny z RoHS | Poza zasięgiem |
| Producent | Axis Communications |
| Numer części producenta | 02768-021 |
| Adres internetowy producenta | |
| Znak firmowy | Axis Communications |
| Format wideo | H.264, H.264B (MPEG-4 część 10/AVC), H.264H (MPEG-4 część 10/AVC), H.264M (MPEG-4 część 10/AVC), H.265, H.265 (MPEG-H część 2/HEVC) Profil główny, Motion JPEG, Zipstream |
AXIS M5526-E 4MP PTZ-kamera för inomhus- och utomhusbruk med 10x zoom och fokusåterkallning
🟡 Wykonane na zamówienie - czas dostawy jest różny
Kamera PTZ AXIS M5526-E 4MP do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych z 10-krotnym zoomem i możliwością przywoływania ostrości
Numer artykułu: 02768-021
GTIN: 7331021088382
55393,00 kr
Podobne produkty
-
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP Dome-kamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP66 (ersätter Q3517-SLVE)
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3538-SLVE Q35-serien, 8MP Zipstream IP Dome-kamera med Deep Learning, 6,2-12,9 mm varifokalt objektiv, IR 40M, IP66 (ersätter Q3517-SLVE)
AXIS Q3538-SLVE seria Q35, kamera kopułkowa IP Zipstream 8 MP z technologią głębokiego uczenia, obiektyw zmiennoogniskowy 6,2–12,9 mm, IR 40 M, IP66 (zastępuje Q3517-SLVE)
SKU: 02463-00123864,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
Kamery kopułkowe AxisAXIS P3277-LVE P32-serien 5MP IP-kamera för utomhusbruk med inbyggd mikrofon, 3,0-8,5 mm varifokalt objektiv, AI-driven, OptimizedIR
AXIS P3277-LVE P32 Series Zewnętrzna kamera kopułkowa IP 5MP z wbudowanym mikrofonem, obiektywem zmiennoogniskowym 3,0–8,5 mm, wspomagana sztuczną inteligencją, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni
SKU: 03213-00113251,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Kamery kopułkowe AxisAXIS M3216-LVE M32 Series, kamera kopułkowa IP Zipstream 4 MP, obiektyw stałoogniskowy 2,9 mm, podczerwień 30 M, IP66, biała
Varumärke: AXISEkonomiczna kamera kopułkowa 4 MP z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zapewniającą doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
Kamera ma wbudowaną analizę AI do identyfikacji osób i pojazdów bezpośrednio w kamerze, a także złącza audio i I / O do integracji systemu.
Z IP66/I
SKU: 02372-0019138,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS M4228-LVE M42-serien 8MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamery kopułkowe AxisAXIS M4228-LVE M42-serien 8MP IP-kamera för utomhusbruk, WDR, optimerad IR, 3,2-7,2 mm varifokalt objektiv
Kamera kopułkowa IP AXIS M4228-LVE serii M42 o rozdzielczości 8 MP do użytku zewnętrznego, WDR, zoptymalizowana pod kątem podczerwieni, obiektyw zmiennoogniskowy 3,2–7,2 mm
SKU: 02816-00111204,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
AXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamery kopułkowe AxisAXIS Q3626-VE Q36-serien, 4MP Zipstream IP Dome-kamera, 4,3-8,6 mm varifokalt objektiv, IP66, vit
Kamera kopułkowa IP Zipstream AXIS Q3626-VE serii Q36, 4 MP, obiektyw zmiennoogniskowy 4,3–8,6 mm, IP66, kolor biały
SKU: 02616-00118464,00 kr -
Kamery kopułkowe Axis
Wewnętrzna mini kamera kopułkowa AXIS M3086-V 4 MP z funkcją Deep Learning
Varumärke: AXISKompaktowa wewnętrzna kamera kopułkowa z analizą głębokiego uczenia. 4 MP, szeroki kąt 130°, WDR i Lightfinder zapewniają dobry obraz nawet przy słabym oświetleniu. Wbudowana sztuczna inteligencja do wykrywania osób i pojazdów.
Wandaloodporna (IK08), łatwa instalacja z PoE. Idealna do inteligentnego monitoringu z zaawansowaną analityką.
SKU: 02832-0015026,00 kr














