| Artikel | 152153 |
|---|---|
| HögerVänsterRak | Vänstersvängt |
| Långskylt | Utan långskylt |
| Låsbar | Inte låsbar |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 50 mm |
| FärgYtbehandling | Krom |
| Höger/Vänster/Rak | Vänstersvängt |
| Långskylt | Utan långskylt |
| Låsbar | Inte låsbar |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 50 mm |
| Färg/Ytbehandling | Krom |
| Varumärke/Fabrikat |
Relaterade produkter
-
Spanjoletthandtag, Fönsterhandtag, Handtag altandörr
Spanjoletthandtag Handtag 844S Höger 8X53 – Assa Abloy
Spanjoletthandtag, Fönsterhandtag, Handtag altandörrSpanjoletthandtag Handtag 844S Höger 8X53 – Assa Abloy
Varumärke: Assa AbloyASSA ABLOY 844S – Säkerhetshandtag
Godkända enligt SS 3620 Klass B.
SKU: 0844SH530770,00 kr -
Spanjoletthandtag, Fönsterhandtag, Handtag altandörr
Spanjoletthandtag Handtag London 013VK/350KL Vänster Vred 8X67 F1 Silver – HOPPE
Spanjoletthandtag, Fönsterhandtag, Handtag altandörrSpanjoletthandtag Handtag London 013VK/350KL Vänster Vred 8X67 F1 Silver – HOPPE
Varumärke: HOPPESKU: 3974273498,00 kr -
Spanjoletthandtag, Fönsterhandtag, Handtag altandörr
Spanjoletthandtag Handtag London 013VK/350KL Vänster Oval 8X00 F1 Silver – HOPPE
Spanjoletthandtag, Fönsterhandtag, Handtag altandörrSpanjoletthandtag Handtag London 013VK/350KL Vänster Oval 8X00 F1 Silver – HOPPE
Varumärke: HOPPESKU: 11751459379,00 kr












