| Begränsad garanti | 5 år |
|---|---|
| Brett dynamiskt omfång | JA |
| Fokuslängd | 10.8-28.2mm |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Kategori | Videoövervakning |
| Linstyp | Varifokal |
| Max fokuslängd | 28.2 mm |
| Verklig upplösning | 2MP |
| Impact Protection Rating | IK10 |
| Lins ingår | JA |
| Max bildhastighet | 60 fps |
| Min fokuslängd | 10.8 mm |
| RoHS-kompatibel | Kompatibel |
| Tillverkarens art.nr | 03151-001 |
| Varumärke | Axis Communications |
| Video format | H.264, H.265 |
Relaterade produkter
-
Axis Domekameror
AXIS M3086-V M30-serien, 4MP vandalskyddad IP-minidomkamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Axis DomekamerorAXIS M3086-V M30-serien, 4MP vandalskyddad IP-minidomkamera med zipstream, 2,4 mm fast objektiv, IP42
Varumärke: AXISKostnadseffektiv inomhusdome med 4MP och 130° vidvinkel. WDR och Lightfinder för bra bild i alla ljusförhållanden.
AI-analys för person- och fordonsdetektering. Vandalsäker (IK08), enkel installation med PoE.
Perfekt för butiker och kontor.
SKU: 02374-0014892,00 kr -
Axis Domekameror
AXIS M3215-LVE M32-serien, 2MP Zipstream IP Dome-kamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (ersätter M3205-LVE)
Axis DomekamerorAXIS M3215-LVE M32-serien, 2MP Zipstream IP Dome-kamera med DLPU, 2,8 mm fast objektiv, IR 30M, IP66 (ersätter M3205-LVE)
Varumärke: AXISLightfinder, Forensic WDR och OptimizedIR med 30 meters IR-belysning säkerställer den utmärkt bildkvalitet i alla ljusförhållanden. Kameran har IP66-skydd för utomhusbruk och inbyggd cybersäkerhet.
SKU: 02371-0017811,00 kr -
Axis Domekameror
AXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optisk zoom Multisensor IP Panoramic Dome-kamera, 3,26-8,12 mm varifokalt objektiv, IP67
Axis DomekamerorAXIS P4705-PLVE P47-serien, 2x2MP Zipstream 360° 2,5x optisk zoom Multisensor IP Panoramic Dome-kamera, 3,26-8,12 mm varifokalt objektiv, IP67
Varumärke: AXISAXIS P4705-PLVE är en avancerad 360° panoramakamera med dubbla 2MP-sensorer och 2.5x optisk zoom.
Med 360° IR-belysning, Lightfinder-teknik och AI-analys på båda sensorer ger den komplett övervakning med exceptionell bildkvalitet. IP67-skydd för utomhusbruk.
SKU: 02415-00112852,00 kr -
Axis Domekameror
AXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
Axis DomekamerorAXIS P3905-R Mk III P39-serien, 2MP Zipstrea inbyggd IP Dome-kamera, 3,6 mm objektiv, IP67, M12, vit, 10-pack
AXIS P3905-R Mk III P39 Series, 2MP Zipstream Onboard IP Dome Camera, 3.6mm Lens, IP67, M12, White, 10-Pack
SKU: 02671-02153990,00 kr -
Axis Domekameror
AXIS M4318-PLVE M43-serien, 12MP IP-minidomkamera med panoramautsikt för utomhusbruk
Axis DomekamerorAXIS M4318-PLVE M43-serien, 12MP IP-minidomkamera med panoramautsikt för utomhusbruk
Varumärke: AXISAxis M4318-PLVE 12MP Panorama Mini-Dome
Utomhus-kamera med 360° vy och 12MP sensor.
Inbyggd IR-belysning för nattseende, deep learning-analys för person- och fordonsdetektering.
IP66/IK10-skyddad, PoE-driven.
Perfekt för avancerad utomhusövervakning.
SKU: 02511-00111924,00 kr














